Kannaway przejmuje KZ1. Czy będą wzrosty w Azji?

przez Maciej Maciejewski
500 odsłony

Firma Kannaway czyli network marketingowa odnoga spółki Medical Marijuana, ogłosiła przejęcie KZ1 – japońskiej firmy zajmującej się biznesem MLM. Decydenci konopnego projektu oczekują, że inwestycja doda około 1450 nowych dystrybutorów do sił sprzedaży bezpośredniej w Japonii, co ich zdaniem będzie korzystne, ponieważ koncern właśnie rozwija swoją działalność na rynku japońskim.

Akcja ma również wprowadzić do bazującego na CBD obecnego portfolio Kannaway, produkty skoncentrowane na nootropach. Firma w znacznym stopniu rozszerzy swoją ofertę naturalnych produktów zdrowotnych i kosmetycznych.

Umowa przejęcia KZ1obejmuje zasadniczo wszystkie aktywa operacyjne spółki za cenę zakupu 5 mln USD, z zamknięciem gotówkowym w wysokości 150 000 USD i warunkowymi zobowiązaniami wobec KZ1 w wysokości 4,85 mln USD, które zostaną wypłacone w przyszłości w formie tantiem i nadpisań sprzedaży.

– Połączenie produktów i genealogii dystrybutorów tych dwóch firm MLM będzie miało natychmiastowy, pozytywny wpływ na przychody w Japonii. Jestem bardzo podekscytowany tym, że dystrybutorzy Kannaway i KZ1 spotykają się z tak silnym przesłaniem skoncentrowanym na konopi i dobrym samopoczuciu – powiedział Bill Andreoli, prezes Kannaway.

Mogą Cię również zainteresować