KARTY NA STÓŁ odsłona 1. Anna Maria Kisiała-Cedro

przez Maciej Maciejewski
1543 odsłony

„W tym biznesie zauroczył mnie produkt. To miłość od pierwszego kęsa. Nikt nie mógł uwierzyć, że z takim zaangażowaniem i frajdą zajęłam się gotowaniem. Z kolei dobra kuchnia bezpośrednio wiąże się z licznymi spotkaniami i relacjami. Porządne kontakty międzyludzkie przy dobrym jedzeniu to coś, czego nie da mi żadna inna praca”.

Tak zaczęła rozmowę z Dariuszem Hamplem nasza wspaniała interlokutorka. Nowy odcinek programu, to nowy gość. Oto Anna Kisiała-Cedro we własnej osobie. Nowe czasy, nowy program, nowa konwencja. KARTY NA STÓŁ. Tak nazwaliśmy nowy program w Network Magazynie. Jedynym, niezależnym piśmie o systemie sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy. I od razu mega wywiad. Zapraszamy.

– Mam nieograniczony system zarobkowania. Ile zrobisz, tyle zarobisz. Wszystko zależy wyłącznie od nas samych. I tak naprawdę w systemie sprzedaż bezpośrednia i network marketing mogę pracować z każdego miejsca na Ziemi. Biuro mam wszędzie. To bardzo ważne zwłaszcza w takich czasach, jakie mamy obecnie – powiedziała nieco później.

Anna Maria Kisiała-Cedro. Kobieta niesamowita. Biznesowa Luxtorpeda. Z wykształcenia jest nauczycielem wychowania fizycznego, ale w swoim zawodzie nigdy nie pracowała. Kocha zwierzęta, przyrodę, dobrą muzykę, psychologię, fotografię i zdrowy wypoczynek w bezustannym ruchu. A co najważniejsze, biznes robi ze świetnymi wynikami, zatem jeśli się uczyć, to tylko od takich ludzi. Zapraszamy. Tutaj całość:

KARTY NA STÓŁ odsłona 3. Anna Maria Kisiała-Cedro

Mogą Cię również zainteresować