KARTY NA STÓŁ odsłona 2. Mariusz Fokt

przez Maciej Maciejewski
1341 odsłony

„Konopia włóknista to fantastyczna roślina. Darzę ją bardzo dużym szacunkiem, gdyż odpowiednio wykorzystana ma niesamowity wpływ na nasze zdrowie. Często nawet dla wielu osób jest to ostatnia deska ratunku w przypadku niektórych dolegliwości, schorzeń czy chorób” – mówi Mariusz Fokt.

Kwintesencja systemu MLM w kontekście CBD, CBG, a nawet THC? Mówisz i masz. Mariusz Fokt – uosobienie połączenia zdrowego trybu życia z pasją do biznesu. Dyrektor finansowy oraz współzałożyciel INNUBIO – pierwszej polskiej firmy z polskim kapitałem działającej w branży konopi włóknistych. I to w systemie marketingu sieciowego.

Ponad 20 lat doświadczenia biznesowego. Pomysłodawca oraz założyciel firmy Magic Play – lidera branży automatów rozrywkowych w Polsce, Europie, Kanadzie i USA. Współwłaściciel najnowocześniejszej drukarni etykiet MD Labels.

Kompleks wszystkich założonych przez siebie spółek prowadzi w jednym miejscu, otaczając się odpowiednimi ludźmi, z którymi na co dzień tworzy wyjątkową społeczność i relacje, do których przywiązuje ogromną uwagę. A jak wiadomo, w systemie MLM kontakty międzyludzkie to sprawa priorytetowa. W nowym cyklu KARTY NA STÓŁ rozmawialiśmy z Mariuszem Foktem o biznesie, przedsiębiorczości i życiu. Oto całość:

KARTY NA STÓŁ odsłona 2. Mariusz Fokt

Mogą Cię również zainteresować