KARTY NA STÓŁ odsłona 4. Paweł Wieteska

przez Maciej Maciejewski
1358 odsłony

Grubo. To jest chyba najlepszy wywiad o biznesie, jaki kiedykolwiek słyszałem. W reklamie promującej tę rozmowę użyłem troszkę dla żartu sformułowania, że to będzie „Starcie Tytanów”. No i cholera znów się nie pomyliłem.

Dwa tygodnie temu w swoim projekcie KARTY NA STÓŁ Dariusz Hampel wziął w krzyżowy ogień pytań Pawła Wieteskę, czyli autora tygodnika BEZ ŚCIEMY – drugiego cyklu emitowanego przez Network Magazyn na swoim fanpejdżu. To niesamowicie merytoryczny i wartościowy materiał dla każdego, kto interesuje się systemem sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Samo gęste.

– Darek przeprowadza wywiady z najlepszymi w branży DS/MLM więc to dla mnie wielkie wyróżnienie, że będę mógł powiedzieć kilka słów o swojej drodze biznesowej i podzielić się swoim doświadczeniem z perspektywy gościa. Gorąco zapraszam, będzie bardzo dużo konkretu na temat network marketingu i wykorzystywania nowoczesnych narzędzi do pracy w tym biznesie – powiedział przed wywiadem nasz gość. Zapis materiału można dziś obejrzeć tutaj:

KARTY NA STÓŁ odsłona 4. Paweł Wieteska

Mogą Cię również zainteresować