Katarzyna Kowalczyk w cyklu Rozmowy o dobrym biznesie

przez Maciej Maciejewski

Kasia Kowalczyk z S’OUVRE. Gdyby każdy podchodził tak do życia i pracy w network marketingu, mielibyśmy w branży samych top liderów. To niesamowicie silna, niezależna, mocno stąpającą po Ziemi kobieta o wielkim sercu. W pierwszej kolejności stawia na osoby w swoim zespole, następnie na siebie. Działanie przez pomaganie. Tak w systemie MLM buduje się sukces.

Katarzyna Kowalczyk

I to nie są wyłącznie moje spostrzeżenia. Zebrałem je rozmawiając z jej najbliższymi współpracownikami. Zatem mówimy wyłącznie o faktach. Jakie jeszcze zebrałem informacje? Moja rozmówczyni świetnie się sprawdza w roli partnerki biznesowej, ale również koleżanki, przyjaciółki, a nawet psychologa. Jest świetnym słuchaczem i doradcą.

„To niesamowita wizjonerka, która buduje biznes MLM z myślą, aby nigdy nad nim nie zachodziło słońce” – napisała mi Marlena Szcześniak. No i jakby nie było, to przecież historyczna, pierwsza dyrektor krajowa w firmie S’OUVRE. Jak to zrobiła?

Od samego początku stawiała na kobiety. Jej zespół to w większości panie, które są mamami, studentkami, emerytkami, nastolatkami… To kobiety, które chcą zmienić coś w swoim życiu. I ona im to daje. Bo w marketingu sieciowym dla każdej z nich zawsze znajdzie się przestrzeń. Dziś Kasia sprawnie rozwija swój zespół na kontynencie europejskim, afrykańskim i amerykańskim. Ale to dopiero początek, bo przecież mówimy o kobiecie dla której nie ma rzeczy niemożliwych! Oto Katarzyna Kowalczyk czyli kobieta sukcesu, z którą warto iść RAZEM Q ZMIANIE:

Mogą Cię również zainteresować