Katarzyna Trawińska nagrodzona za działalność społeczną

przez Halina Janicka

Katarzyna Trawińska, wrocławska bizneswoman oraz twórczyni i właścicielka network marketingowej marki Prouvé, od lat angażuje się w kampanie społeczne, skupiające się na zdrowiu i przedsiębiorczości kobiet. Po raz kolejny została nagrodzona za swoją działalność.

Książka 50 wpływowych kobiet sukcesuKsiążka 50 wpływowych kobiet sukcesu

Podczas uroczystego finału X edycji ogólnopolskiej kampanii „Piękna, bo zdrowa” organizowanej przez Stowarzyszenie Kwiat Kobiecości, Katarzyna Trawińska odebrała specjalną statuetkę za zaangażowanie w działania propagujące profilaktykę i zwiększające świadomość kobiet na temat raka szyjki macicy. W akcję co roku angażują się osoby i instytucje, którym nie jest obojętne zdrowie Polek.

– Musimy być zdrowe i silne, by spełniać się w życiu prywatnym i zawodowym, realizować swoje pasje i marzenia. Pamiętajmy, że dbanie o siebie to także regularne badanie się i troska o zdrowie intymne. Niestety często, w natłoku różnych spraw, zapominamy o profilaktyce. A ja namawiam kobiety, by badały się regularnie i nie odkładały tego na później. Pamiętajmy o tym same i przypominajmy o profilaktycznych badaniach swoim mamom, córkom, siostrom i przyjaciółkom – mówiła Katarzyna Trawińska odbierając statuetkę „Kwiat Kobiecości”.

Katarzyna Trawińska jest także Ambasadorką Przedsiębiorczości Kobiet. Pełniąc tę rolę, dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi kobietami, motywuje je do działania i brania życia we własne ręce. Dzięki swojemu zaangażowaniu oraz sukcesom jakie odnosi jako businesswoman, znalazła się wśród znamienitego grona kobiet – bohaterek książki „50 wpływowych kobiet sukcesu”, wydanej przez magazyn Businesswoman & life.

Całkowity dochód ze sprzedaży tej publikacji wesprze Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce, które pomaga opuszczonym i osieroconym dzieciom. Książka ma inspirować kobiety do działania i pomagania innym. To zbiór wywiadów z właścicielkami firm, prezeskami oraz znanymi osobami, w których opowiadają o swoich ścieżkach kariery, zaangażowaniu zawodowym i zainteresowaniach. Jej bohaterkami są m.in. dr Irena Eris, Teresa Rosati, Ewa Minge, Katarzyna Sokołowska, Mariola Bojarska-Ferenc czy Katarzyna Grochola. Katarzyna Trawińska opowiada w niej o tym, co jest potrzebne by odnieść sukces w biznesie, jak powstają produkty marki Prouvé, udziela też cennych wskazówek jak zbudować własną firmę.  

Mogą Cię również zainteresować