Katarzyna Trawińska prowadzącą nowy program w TVN Style

przez Maciej Maciejewski
1483 odsłony

Twórczyni i właścicielka międzynarodowej, network marketingowej marki Prouvé, została prowadzącą nowy program „Misja Kobieta” w popularnym kanale kobiecym TVN Style. Będzie go można oglądać w każdą niedzielę o godzinie 11:20.

Katarzyna Trawińska

Katarzyna Trawińska od lat angażuje się w akcje wspierające kobiety, zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Chętnie dzieli się z nimi swoją wiedzą i doświadczeniem. Teraz w programie „Misja Kobieta” pomoże bohaterkom poradzić sobie z wyzwaniami, jakie stawia przed nimi życie. Wraz z zaproszonymi ekspertkami, trenerkami biznesowymi i psycholożkami, wskaże im najlepsze rozwiązania i pokaże, jak skutecznie je wdrożyć w życie.

– Dla każdej z nas ważne jest zdefiniowanie, jak chcemy żyć i co jest dla nas ważne. W swoim życiu poznałam fantastycznych ludzi, którzy wspierali mnie w podążaniu wybraną przeze mnie drogą, motywowali do działania i służyli radą. To było bezcenne. Teraz ja będę to robić w programie „Misja Kobieta”. Będę inspirować nasze bohaterki i namawiać je do tego, aby z odwagą spełniały swoje marzenia i stawiały pierwsze kroki ku lepszej przyszłości. To niesamowite uczucie patrzeć na to, jak rozwijają skrzydła i nabierają pewności siebie – mówi Katarzyna Trawińska.

Premierowy odcinek programu będzie można zobaczyć już w najbliższą niedzielę czyli 20 marca 2022 roku o godzinie 11:20 na antenie TVN Style. Zapraszamy.

Mogą Cię również zainteresować