Katarzyna Trawińska w gronie „50 Kobiet Biznesu”

przez Halina Janicka

Katarzyna Trawińska, twórczyni i właścicielka marki Prouvé, została doceniona za swoją działalność biznesową i znalazła się w gronie znanych kobiet polskiej gospodarki w raporcie „50 Kobiet Biznesu” przygotowanym przez prestiżowy magazyn „Businesswoman & life”.

„Businesswoman & life” to przewodnik kobiet po świecie biznesu oraz źródło informacji, trendów, ważnych wydarzeń i opinii. To także społeczność przedsiębiorczych kobiet, które inspirują i motywują Polki do działania. Z okazji 50 jubileuszowego wydania, redakcja stworzyła specjalny raport, prezentujący 50 znanych kobiet polskiej gospodarki. Do raportu zostały wybrane businesswomen pełne pasji, zaangażowane w prowadzenie biznesu oraz działania na rzecz innych.

Katarzyna Trawińska została doceniona za swoje osiągnięcia, biznesową i społeczną działalność oraz wyznawane wartości. W raporcie „50 Kobiet Biznesu” znalazła się obok takich businesswomen jak dr Irena Eris, Krystyna Janda, Grażyna Kulczyk, Aneta Kręglicka, Anna Lewandowska, Ewa Minge, Joanna Przetakiewicz, Kasia Sokołowska czy Ewa Wachowicz.

Założona przez Katarzynę Trawińską network marketingowa marka Prouvé oferuje perfumy z francuskich olejków zapachowych z Grasse, kosmetyki kolorowe i do pielęgnacji ciała oraz pachnące perfumami kosmetyki i środki czystości do domu, które są jej autorskim pomysłem. Produkty sprzedawane są w kilkudziesięciu krajach Europy oraz w Rosji i Mongolii. Katarzyna Trawińska aktywnie działa na rzecz zdrowia intymnego oraz przedsiębiorczości kobiet.

Katarzyna TrawińskaKatarzyna Trawińska

Mogą Cię również zainteresować