Kim & Robert Kiyosaki na DVD

przez (redakcja NETWORK magazynu)
419 odsłony

01.05.2008:Kim & Robert Kiyosaki na DVD 4Media Publisher, wydawca NETWORK magazynu, wyprodukował zapowiadaną wcześniej płytę DVD "Rozmowy o dobrym biznesie", na której znajduje się m.in.

Film umieszczony jest w wersji polsko i angielskojęzycznej. Dodatkowo na płycie znajduje się rozmowa z Donaldem Trumpem i Robertem Kiyosaki, w której rozmawiają oni na temat: "Dlaczego chcemy, żebyś był bogaty?"

Obecnie na stronie www.networkmagazyn.pl trwają prace nad przygotowaniem sklepu internetowego, gdzie będzie można w prosty sposób zamawiać wszystkie produkty wydawnictwa 4Media Publisher – czasopismo NETWORK magazyn, książki oraz płyty, wykorzystywane przez liderów MLM w swojej pracy. Ale jeżeli ktoś chciałby już teraz zakupić pełną wersję rozmowy z Kim i Robertem na DVD, wystarczy wysłać e-mail na adres: [email protected] Cena płyty wynosi 30 zł. Natomiast dla stałych prenumeratorów NETWORK magazynu, jak zwykle, wydawnictwo przygotowało promocję: każdy prenumerator może zakupić jeden egzemplarz płyty w cenie 20,10 zł.

( redakcja NETWORK magazynu)

Mogą Cię również zainteresować