Forced Migration Case Study Darfur Visit To Taj Mahal Short Essay Cover Letter For Blind Job Application Sample Doc Maar Nahi Pyar Essay Writer Walt Disney Cinderella Book Summary Extroverted Personality Essay For Psychology

Kim & Robert Kiyosaki. Rozmowy o dobrym biznesie

przez Marek Wyrzychowski

Ten ekskluzywny wywiad o MLM, biznesie i inwestowaniu z Kim i Robertem Kiyosaki, udało nam się zrealizować 4 lata temu. Od tego czasu, jego 10 minutowy fragment zamieszczony na YouTube obejrzało ponad 46 000 osób.

Kim & Robert Kiyosaki, foto: Maciej Maciejewski
Kim & Robert Kiyosaki, foto: Maciej Maciejewski

Pod koniec roku 2008 ten wywiad z Kim i Robertem Kiyosaki wydaliśmy na płycie DVD, dlatego w sieci dostępny był wyłącznie 10 minutowy fragment rozmowy. Teraz, na początku 2012 roku, postanowiliśmy opublikować go w całości (37:46 min.). Jest tak ważny dla każdego, kto działa w sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowym, że nie można było nie podjąć takiej decyzji. A w przygotowaniu ekskluzywne wywiady o historii, metodach działania w MLM i możliwościach, jakie daje ludziom na całym świecie ten biznes z Edwardem Ludbrookiem i Brianem Tracy. Zapraszamy na nasz portal, już niebawem.

Mogą Cię również zainteresować