Kompetentne warsztaty „Dekalog MLM”

przez Katarzyna Wagner
659 odsłony

To będzie mistrzostwo świata w swojej dyscyplinie. Już 3 października br. w Rzeszowie odbędą się w ramach Instytutu Edukacji MLM warsztaty „Dekalog MLM w praktyce”. Prowadzący – Piotr Zarzycki, członek Klubu TOP Liderów MLM.

Jedno ze szkoleń Instytutu Edukacji MLM
Jedno ze szkoleń Instytutu Edukacji MLM

Kiedy zapisujemy się do firmy działającej w systemie MLM, wiedza większości nowych dystrybutorów jest znikoma. Bardzo często jest tak, że informacja/propozycja współpracy w ramach MLM spada na nas jak grom z jasnego nieba i nie mamy w zapasie kilku miesięcy, by przygotować się do skutecznego działania w tym biznesie.
Żadna szkoła, ani uczelnia nie przygotowały nas w nawet najmniejszym stopniu do sprawnego działania jako Lider MLM. Ponieważ MLM, to dość specyficzny biznes, potrzebne są specjalne umiejętności i zachowania, niespotykane w innych biznesach tradycyjnych, często błędnie porównywanych do MLM.

– Od lat zastanawiałem się nad tym jak to zrobić, żeby zmienić statystyki i zmniejszyć ilość osób, którzy zaprzestają działań, nauki i własnego rozwoju. Konsekwencją zmiany tych bardzo niekorzystnych statystyk, jakie na co dzień widzimy w MLM, byłoby kreowanie większej liczby samodzielnych liderów, zwielokrotnienie obrotu swojego biznesu i diametralna zmiana dochodu – pisze na swoim blogu Piotr.

Czy to właśnie nie jest biznesowym celem każdej osoby, która zajmuje się budową grupy w MLM? Z pewnością. Więc jeśli chcesz budować swój MLM kompetentnie, zapisz się na te śmiesznie tanie warsztaty i pozyskaj wiedzę oraz umiejętności od najlepszych i kompetentnych. Od praktyków, którzy osiągnęli sukces. Całodniowe warsztaty, na których dowiesz się o sekretach marketingu sieciowego „Dekalog MLM w praktyce” odbędą się 3 października 2011 roku w rzeszowskim Centrum Konferencyjnym Hetman. Dowiedz się, jak unikać niespodzianek na „polu minowym MLM” i jak tego uczyć innych!

Opinie uczestników poprzednich szkoleń IEMLM tuaj: http://www.iemlm.pl/opinie.html

Informacje o szkoleniu „Dekalog MLM w praktyce” tutaj: http://www.iemlm.pl

Zapisy w tym miejscu: http://www.iemlm.pl/otwarte_warsztaty.html

Mogą Cię również zainteresować