Koncern Amway zdobył Pieczęć Rekomendacji The Skin Cancer Foundation

przez Maciej Maciejewski
1102 odsłony

Cztery produkty firmy Amway zdobyły Pieczęć Rekomendacji The Skin Cancer Foundation. To projekt działający od 1979 roku, który poczynił ogromne postępy pomagając ludziom zrozumieć znaczenie profilaktyki raka skóry, wczesnego wykrywania i szybkiego, skutecznego leczenia.

Artistry Skin Nutrition czyli nawilżający balsam na dzień SPF 30, Artistry Skin Nutrition Balancing Matte Lotion na dzień SPF 30, Artistry Skin Nutrition Renewing reaktywujący balsam na dzień SPF 30 oraz Artistry Skin Nutrition Renewing reaktywujący krem na dzień SPF 30, spełniły kryteria tej zacnej fundacji dotyczące bezpiecznej i skutecznej ochrony przed słońcem.

To wyróżnienie jest następstwem członkostwa poruszającej się w branży MLM firmy w radzie korporacyjnej The Skin Cancer Foundation. – Dołączenie do rady korporacyjnej Fundacji Raka Skóry wspiera misję spółki Amway polegającą na pomaganiu ludziom w lepszym i zdrowszym życiu – powiedział Peter Strydom, dyrektor ds. marketingu globalnego w Amway.

– Zdrowe piękno zaczyna się od zdrowej skóry. Ochrona przed słońcem to ważny krok w codziennej pielęgnacji człowieka. Kiedy skóra jest zdrowa, jest w stanie lepiej się chronić i regenerować, abyśmy wyglądali i czuli się promiennie. Teraz i w przyszłości – dodał Peter Strydom.

Mogą Cię również zainteresować