Koncern AVON nawiązał współpracę z Fergie

przez Katarzyna Wagner (Źródło: Avon Polska)
827 odsłony

Avon Products Inc. ogłosił nawiązanie współpracy z uznaną artystką Fergie. Piosenkarka będzie twarzą globalnej marki, a wybór ten podyktowany był faktem, że tak, jak sam zapach Fergie jest niezależna, pewna siebie i pełna kobiecości – a są to cechy promowane przez Avon.

  – Bardzo się cieszę ze współpracy z Avon nad moim pierwszym zapachem – mówi Fergie. – Zawsze szukam nowych dróg, aby wyrazić siebie, a zapach to idealne medium, aby podzielić się moją oryginalnością i pewnością siebie, zarówno z moimi fankami, jak i klientkami Avon. Naprawdę jestem bardzo szczęśliwa, że będę współpracować z firmą, która ma tak wspaniałą reputację w zakresie pomagania kobietom.


– Jesteśmy bardzo podekscytowani partnerstwem z Fergie. Odbije się ono szerokim echem wśród naszych konsultantek i klientek, jako że Fergie jest ikoną mody i stylu, a także śmiałą i wielce utalentowaną kobietą – powiedziała Jeri Finard, wiceprezes i prezes globalnej marki w Avon Products Inc. – Fergie jest silną, pewną siebie, wyjątkową kobietą, która pozostaje wierna sobie i swoim przekonaniom. Stanowi inspirację dla innych kobiet przekazując im tę optymistyczną wiadomość, że każdy może spełniać marzenia – to także główne przesłanie marki Avon.

Fergie pojawiła się po raz pierwszy jako twarz Avon dziaisj w Nowym Jorku, podczas dorocznej gali Fundacji Avon na rzecz kobiet , gdzie wystąpił z koncertem w ramach działalności dobroczynnej Avon. Podczas gali uhonorowane zostały osoby, które mają swój wkład w zmienianie życia kobiet na lepsze.

Fergie będzie ściśle zaangażowana w proces stworzenia samego zapachu, ale także jego opakowania, nazwy i kampanii promocyjnej. Jego światowa premiera odbędzie się w sierpniu 2010 roku w USA, a pod koniec 2010 roku będą dostępne również w Polsce.

Fergie jest najnowszym partnerem Avon w projekcie pracy nad prestiżowymi zapachami w portfolio firmy. Wśród pozostałych partnerów znajdują się globalna ambasadorka marki Avon – Reese Witherspoon, Patrick Dempsey, Courteney Cox, U by Ungaro, Eon Productions for Bond Girl 007, Derek Jeter oraz Christian Lacroix.

Fergie
Nagrodzona wieloma platynowymi płytami artystka Fergie rozpoczęła swoją karierę wcześnie, początkowo użyczając głosu jako podkład postaci Sally i Lucy w kreskówce Charlie Brown, a później jako nastolatka znalazła się w obsadzie Kids Incorporated. Kolejny etap kariery to girlsband Wild Orchid. Do zespołu The Black Eyed Peas dołączyla w roku 2002, a ich pierwsza wspólna płyta „Elephunk” pokryła się potrójna platyną. Megasingiel „Let’s Get It Started” został uhonorowany nagrodą dla najlepszego wykonawcy/zespołu w muzyce rap. Dwa lata później ukazał się album „Monkey Business", a utwory takie jak „Don’t Phunk With My Heart" czy „My Humps" królowały na liście przebojów Top 40. Album sprzedał się w 9 milionach egzemplarzy na całym świecie. Poraz kolejny zespół The Black Eyed Peas uzyskał nagrodę dla najlepszego zespołu w muzyce rap za „Don’t Phunk With My Heart." W roku 2006 Fergie nagrała swój debiutancki album solowy „The Dutchess", który rozszedł się w nakładzie ponad 6 milionów egzemplarzy. Piąta płyta The Black Eye Peas – „The E.N.D.” zaowocowała hitami „Boom Boom Pow" i „I Gotta Feeling", które nie schodziły z pierwszych miejsc listy przebojów Billboard Hot 100 przez 26 tygodni. Zespół The Black Eyed Peas jest rekordzistą jeśli chodzi o najdłużej utrzymywane pozycje na czele listy przebojów Billboard. Fergie gra jedną z głównych ról w wielce oczekiwanym filmie „NINE”.

Mogą Cię również zainteresować