Koncern Herbalife otrzymał miano firmy „najbardziej honorowej”

przez Maciej Maciejewski
1368 odsłony

Działająca w systemie MLM spółka Herbalife Nutrition została niedawno wyróżniona tytułem „Most Honored Company” w rankingu zespołów wykonawczych All-America dla inwestorów instytucjonalnych. Firma rozbiła bank w kategorii dla sprzedawców żywności o średniej kapitalizacji.

źródło: Pixabay

– Zajęcie pierwszego miejsca we wszystkich kategoriach to absolutny zaszczyt i świadectwo zaangażowania naszej firmy na rzecz inwestorów, utalentowanych pracowników i klientów – powiedział John Agwunobi, prezes i dyrektor generalny w Herbalife Nutrition.

Wyróżnienia dla Herbalife w zakresie ogólnoamerykańskiego zespołu wykonawczego dla inwestorów instytucjonalnych w 2022 roku obejmują następujące kategorie:

Najlepszy CEO: John Agwunobi

Najlepszy dyrektor finansowy: Alex Amezquita

Najlepszy program IR: Herbalife Nutrition

Najlepsze wydarzenie dla inwestorów/analityków: Herbalife Nutrition

Najlepsze ESG: Odżywianie Herbalife

Najlepsza komunikacja kryzysowa wśród Covid-19: Herbalife Nutrition

Najlepszy specjalista ds. relacji inwestorskich: Eric Monroe, starszy dyrektor ds. relacji inwestorskich

America’s Most Honored Companies Awards przyznawane są firmom ze Stanów Zjednoczonych, które znalazły się na szczycie ogólnoamerykańskiego zespołu wykonawczego i globalnego rankingu relacji inwestorskich o stałym dochodzie za ich przywództwo korporacyjne i doświadczenie w relacjach z inwestorami, zgodnie z głosowaniem społeczności analityków kupujących i sprzedających w danym roku kalendarzowym.

Institutional Investor’s Executive Team to niezależna platforma dla specjalistów ds. inwestycji i sprzedaży, służąca do oceny wiarygodności, komunikacji, zarządzania finansami i alokacji kapitału przywództwa korporacyjnego, a także efektywności relacji z inwestorami w ramach wielu działań. W tegorocznej ankiecie głosowało łącznie 3452 analityków po stronie kupujących, zarządzających aktywami i badaczy po stronie sprzedającej, nominując łącznie 1384 firmy i 3650 osób w celu oceny jakości programów relacji inwestorskich w USA.

Mogą Cię również zainteresować