Koncern Herbalife zaprezentuje się na światowych konferencjach naukowych i wellness

przez Maciej Maciejewski
387 odsłony

W ciągu najbliższych dwóch miesięcy eksperci naukowi z network marketingowej firmy Herbalife Nutrition oraz członkowie jej rady doradczej ds. żywienia (NAB) i rady doradczej ds. fitnessu (FAB) będą uczestniczyć w wielu konferencjach naukowych dotyczących zdrowia na całym świecie. Specjaliści zaprezentują swoje najnowsze prelekcje.

źródło: Pixabay

Eksperci z Herbalife w dziedzinie odżywiania, sportu, nauki i zdrowia zajmą się szerokim zakresem tematów, w tym najlepszymi praktykami w zakresie innowacji i receptur produktów, zrównoważonymi opakowaniami dla przemysłu żywności funkcjonalnej, zarządzaniem otyłością i znaczeniem białka w żywieniu sportowców.

W pierwszych tygodniach tego roku specjaliści z Herbalife brali już udział lub prezentowali się na targach i wydarzeniach w USA, Meksyku i Kolumbii. Nadchodzące konferencje obejmą forum i wystawę dotyczącą zdrowia w chińskim Hainan i Pekinie. Planowana jest również konferencja dotycząca żywności w chińskim Shandong.

– Nasza globalna społeczność ekspertów z kilku kategorii wellness nadal wykazuje zaangażowanie w rozwijającą się branżę, dzieląc się swoją wiedzą i badaniami zarówno z konsumentami, jak i kolejnym pokoleniem ekspertów branżowych. Naszym celem – gdy angażujemy się poza firmą i biznesem MLM – jest poprawa dostępu do lepszego odżywiania i inspirowanie zachowań prozdrowotnych na całym świecie – powiedział Gary Swanson, starszy wiceprezes Herbalife Nutrition ds. globalnej kontroli jakości.

Mogą Cię również zainteresować