Konferencja Herbalife

przez Maciej Maciejewski
521 odsłony

21 sierpnia br. byliśmy w fitness clubie Oasis warszawskiego hotelu Hyatt na konferencji prasowej, którą zorganizowała firma Herbalife. Spotkanie poświęcone było wprowadzeniu na rynek nowego napoju izotonicznego o nazwie H3O ProT.

 

Nowy napój izotoniczny firmy Herbalife trafił tego lata na rynki całego świata. Opracowany został na podstawie badań ekspertów od odżywiania sportowego i ma zaspokajać zapotrzebowanie organizmu na wodę oraz substancje, które tracimy podczas wysiłku fizycznego.

 

Szczegółowych informacji na temat nowego produktu udzielił Luigi Gratton – wiceprezes Herbalife ds. medycznych i naukowych,  doradca żywieniowy czołowej amerykańskiej drużyny piłkarskiej Los Angeles Galaxy. Gratton jest lekarzem specjalistą medycyny rodzinnej, a także lekarzem klinicznym w Centrum Żywienia Człowieka Uniwersytetu Kalifornijskiego w Los Angeles, gdzie zajmuje się programem leczenia otyłości.

 

W trakcie konferencji mogliśmy również poznać Karolinę Sowałę i Monikę Brzostek – drużynę reprezentacji Polski w siatkówce plażowej kobiet, sponsorowaną od tego roku przez firmę Herbalife. Karolina i Monika tworzą drużynę, która już dziś odnosi spore sukcesy, ale zapowiada się, że jeszcze wiele przed nimi. Mimo młodego wieku siatkarki mogą pochwalić się sporymi sukcesami, zarówno drużynowymi, jaki i indywidualnymi. Dziewiętnastoletnia Monika Brzostek zajęła między innymi I miejsce Mistrzostw Polski Kadetek, III miejsce Mistrzostw Europy do lat 20 i IV miejsce Mistrzostw Świata do lat 19. Natomiast dwudziestoletnia Karolina Sowała może zaliczyć do swoich osiągnięć I miejsce Mistrzostw Polski Kadetek, III miejsce Mistrzostw Europy do lat 20, czy V miejsce Mistrzostw Świata do lat 21. Niewątpliwym sukcesem Karoliny i Moniki jest zdobycie III miejsce w Mistrzostwach Europy, a także V miejsce Mistrzostw Świata do lat 21. W tym sezonie drużyna startuje zarówno w cyklu Mistrzostw Polski jak i Europy oraz w Mistrzostwach Świata, a także w cyklu imprez World Tour ’08 organizowanych przez Międzynarodową Federację Piłki Siatkowej. W dniach 14-16 sierpnia 2008 r. brały udział w Finale Mistrzostw Polski w Sopocie, gdzie zajęły 4 miejsce.

 

Na świecie Herbalife sponsoruje i wspiera ponad 60 imprez i wydarzeń związanych ze sportem i fitness – od tenisa w Japonii, przez wyścigi smoczych łodzi w Hongkongu, na turnieju badmintona na Filipinach kończąc.

 

 

 

 

 

Obszerny reportaż z konferencji ukaże się już w numerze 17/2008 NETWORK magazynu.

(Maciej Maciejewski)

Mogą Cię również zainteresować