Konferencja Souvre Internationale w auli UJ

przez Tomasz Kania

29 października 2017 roku w auli Auditorium Maximum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie odbyła się ogólnopolska konferencja polskiej, network marketingowej firmy Souvre Internationale. W tym mocno edukacyjnym spotkaniu wzięło udział ponad 1100 osób.

ee

Wszyscy niezależni przedsiębiorcy budujący swoje biznesy MLM w oparciu o współpracę z Souvre Internationale zgromadzeni na sali mogli posłuchać wykładów dyrektorów firmy oraz gości specjalnych, którymi byli m.in. redaktor naczelny Network Magazynu – Maciej Maciejewski oraz coach Szymon Gruszka.

Była to bardzo wartościowa, edukacyjno-motywacyjna niedziela zarówno dla osób, które współpracują z Souvre od dawna, jak i dla nowych partnerów. – Mieliśmy okazję posłuchać prelegentów, którzy przede wszystkim są praktykami biznesu i mogą się z nami podzielić wiedzą zdobytą w terenie, a nie tylko wyuczoną z książek. To bardzo ważne aby od takich ludzi uczyć się jak odnieść sukces – powiedział Grzegorz Szafrański, dyrektor okręgowy z Krakowa.

Podczas eventu usłyszeliśmy ciekawe wykłady m.in.: prezesa Souvre Internationale Waldemara Smolińskiego, dyrektora generalnego Dariusza Holeniewskiego, trenera Szymona Gruszki, redaktora Macieja Maciejewskiego, przedstawiciela firmy Jaguar Polska Piotra Wolskiego, trenera produktowego Souvre Tiny Fagiewicz oraz dyrektorów regionalnych i krajowych – Emina Akdogana, Mateusza Jeża, Mateusza Wróbla, Wojciecha Piechocińskiego, Łukasza Romańskiego i Michała Skołozdrzego.

Wykłady przeplatane były bardzo ciekawymi panelami dyskusyjnymi, w których poruszano nader ważne kwestie bezpośrednio związane z budowaniem biznesu network marketing & sprzedaż bezpośrednia. W pierwszym wystąpili nowi dyrektorzy okręgowi – Emanuel Bierza, Robert Rymar, Bartosz Famulok, Łukasz Smoliński, Tomasz Potoczny i Grzegorz Szafrański, a w drugim top sprzedawcy – Aleksandra Gasińska, Katarzyna Roter-Więska, Agata Groń, Marta Cilsdorf, Dorota Komorowska i Iwona Kondracka. Chwilą relaksu i humoru zajęli się Tomasz Jachimek i Michał Leja.

Podczas konferencji firma wykorzystała okazje, aby nagrodzić wszystkie wyróżnione osoby, które są laureatami programów motywacyjnych lub mogą poszczycić się imponującymi obrotami. Dodatkowo, na scenie wręczono kluczyki do samochodów ponad 20 osobom, które w swojej drodze po sukces skorzystały z programu auto motywacja.

– W całej firmie nasi dystrybutorzy mają już 53 samochody, a jesteśmy na rynku dopiero 1,5 roku. Narzuciliśmy sobie ogromne tempo, ponieważ średnio co miesiąc pojawia się u nas dwóch nowych dyrektorów, którzy wypracowali sobie ponad przeciętne zarobki. Dlatego też z całego serca zapraszam do współpracy z nami osoby, które chciałyby do nas dołączyć, ponieważ dopiero się rozkręcamy – dodaje Grzegorz Szafrański. Warto również dodać, iż po konferencji wszyscy jej uczestnicy bawili się wspólnie w jednym z krakowskich klubów, który został specjalnie w tym celu wynajęty na potrzeby firmy. (Foto: Marek Jarkulisz)

PS. Na zakończenie swojego wykładu zatytułowanego „Biznes MLM – pewny krok w przyszłość”, redaktor Maciejewski wręczył firmie Souvre Internationale „Certyfikat Kompetencji i Rzetelności”. Jest to wyróżnienie przyznawane od 15 lat przez redakcję Network Magazynu, wyłącznie polskim podmiotom gospodarczym oraz – bardzo rzadko – osobom prywatnym, poruszającym się w systemie sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy (MLM). Jak wyjaśnił redaktor Maciejewski – przede wszystkim za wkład w promowanie odpowiedzialnego, rzetelnego, etycznego i kompetentnego biznesu. Certyfikat odebrali prezes Waldemar Smoliński i dyrektor generalny Dariusz Holeniewski. W piętnastoletniej historii Network Magazynu redakcja uhonorowała w ten sposób tylko 7 podmiotów gospodarczych oraz 2 osoby prywatne.

Mogą Cię również zainteresować