Nowy konkurs NETWORK magazynu

przez (redakcja NETWORK magazynu)
601 odsłony

18.03.2008:Nowy konkurs NETWORK magazynu Jeśli właśnie siedzisz przed komputerem i jak każdy internauta buszujesz w sieci popijając piwko, nie marnuj czasu.

 

Pozytywne nastawienie określane jest jako sposób, w który poświęcasz się temu, jak myślisz. Definicja negatywnego nastawienia jest dokładnie taka sama. Książka ta poświęcona jest Twojemu sposobowi myślenia. Jest Twoim osobistym poradnikiem nastawienia na TAK! we wszystkich aspektach Twojego życia osobistego i zawodowego.

Jeffrey Gitomer jest światowym autorytetem w sprawach sprzedaży i lojalności klienta, autorem bestsellerów "Biblia sprzedaży", "Zasady sprzedaży Pattersona" oraz "Czerwona Książeczka Sprzedawcy". Jeffrey sprzedał już ponad 500 000 egzemplarzy swoich książek na całym świecie. Prowadzi seminaria, doroczne spotkania sprzedażowe, a także szkolenia w dziedzinie sprzedaży i obsługi klienta. W 1997 roku, Jeffrey otrzymał nagrodę Certified Speaking Professional (CSP) przyznawaną przez prestiżowe stowarzyszenie National Speakers Association. Nagroda CSP została przyznana niespełna 500 indywidualnościom w ciągu ostatnich 25 lat.

Do wygrania mamy dwa egzemplarze najnowszej książki Gitomera. Aby wygrać książkę wystarczy odpowiedzieć na jedno proste pytanie – w tym celu przejdź na stronę: http://www.networkmagazyn.com/article/nm/konkurs.html

Podpowiedzi szukaj na stronie www.studioemka.com.pl. Jedna osoba może wysłać tylko jedno zgłoszenie. Powodzenia!

Na odpowiedzi czekamy do końca marca br. Rozstrzygnięcie konkursu na początku kwietnia br. Fundatorem nagrody jest wydawnictwo Studio Emka.

(redakcja NETWORK magazynu)

Mogą Cię również zainteresować