Konkurs, hm, zakończony

przez (redakcja NETWORK magazynu)
340 odsłony

20.02.2008:Konkurs, hm, zakończony Zakończyliśmy konkurs przygotowany wspólnie z wydawnictwem HELION SA, w którym można było wygrać po dwie książki: "Teraz małe jest wielkie. Anegdoty i niezwykłe pomysły biznesowe" – Seth`a Godin`a oraz "Sztuka wojny.

 

Aby wygrać książki wystarczyło do 15 lutego br. odpowiedzieć na jedno proste pytanie konkursowe, które brzmiało: w którym roku powstała marka Onepress? W naszych konkursach zawsze staramy się zadawać jak najłatwiejsze pytania – tak było i tym razem. Marka Onepress, stworzona przez gliwickie wydawnictwo Helion SA, powstała 6 lat temu, czyli w 2002 roku. W celu nadesłania poprawnej odpowiedzi, wystarczyło zapoznać się ze stroną internetową firmy Helion. Można było nawet wykonać krótki telefon do wydawnictwa.

Natomiast, choć e-maili otrzymaliśmy sporo (prawie 300), to niestety nie było wśród nich ani jednej poprawnej odpowiedzi. Postanowiliśmy więc, spośród wszystkich maili wybrać te, w których odpowiedź była najbardziej zbliżona do roku 2002. Po wyselekcjonowaniu 27 odpowiedzi z datą 2004, po losowaniu, książki wygrali: Piotr Brożek z Sosnowca oraz Karolina Sobczak zamieszkała w Międzyzdrojach. Zwycięzcom  gratulujemy, a nagrody wysyłamy pocztą tradycyjną.

(redakcja NETWORK magazynu)

Mogą Cię również zainteresować