Konkurs! Do zgarnięcia bilety na NAC 2013

przez Katarzyna Wagner
953 odsłony

Już niebawem czeka nas mocne uderzenie edukacyjne. W dniach 12-13 października br. w Warszawie odbędzie się National Achievers Congress 2013. To absolutnie wyjątkowe wydarzenie na skalę światową. Dziś mamy do rozdania 5 biletów Gold!

National Achievers Congress 2013 to najważniejsze wydarzenie edukacyjne ostatniej dekady w Polsce w specjalnej, nigdzie indziej nie spotykanej formie. To połączenie gotowych strategii biznesu oraz rozwoju osobistego, nauki, marketingu, sprzedaży, przywództwa, na prawdziwych historiach kończąc. To także artystyczne show motywacyjne, które wzniesie Twoje życie i doznania na zupełnie nowy poziom.

ReklamaReklama

To pierwszy w Polsce kongres, gdzie wystąpi tak wiele gwiazd na metr kwadratowy: Kim & Robert Kiyosaki, Les Brown, Blair Singer, Andy Harrington, Marcus de Maria, Mariusz Szuba, Mateusz Grzesiak, Paweł Danielewski, Aleksander Sienkiewicz, Piotr Majewski, Paweł Jan Mróz. To kongres, podczas którego doświadczysz niesamowitej energii, motywacji i inspiracji jakiej dotąd nie czułeś. To spotkanie, na którym po prostu trzeba być.

„Network Magazyn” jako patron medialny wydarzenia dostał na NAC 2013 pięć biletów GOLD o wartości 800 zł każdy. Jak wygrać bilet? Wystarczy poruszyć delikatnie makówką, pomyśleć i w komentarzu na dole pod tą publikacją dostarczyć światu krótką fraszkę rymowaną. Ale ważny jest jej temat. Musi się ona kręcić wokół zagadnienia „biedny ojciec, bogaty ojciec”. Konkurs zamykamy 5 października o północy. Następnego dnia specjalna komisja zapozna się ze wszystkimi fraszkami i jak zwykle (formuła dyktatorska) wybierze 5 najlepszych komentarzy. Do dzieła!   

Mogą Cię również zainteresować