KORONABIZNES. Jak wydawać pieniądze w dobie pandemii? Część 14 – BARTOSZ NYGA & MAREK KRAKUS

przez Maciej Maciejewski
972 odsłony

Bez dwóch zdań. System MLM jest obecnie najlepszą, alternatywną metodą zarabiania pieniędzy. Mały wkład finansowy, biznes gotowy pod klucz, brak sufitu rozwojowo-finansowego, pełna swoboda pod kątem decyzyjności i poświęcenia. Każdy sam decyduje o tym, kiedy będzie robił i ile będzie zarabiał. W trzynastu odcinkach naszego cyklu mówiliśmy o tym, jak działać w network marketingu profesjonalnie. Dwa tygodnie temu odwróciliśmy medal na drugą stronę…

Tym razem tematem przewodnim rozmowy było nie zarabianie pieniędzy, ale ich racjonalne, inteligentne wydawanie. Filantropia. Szeroko rozumiana charytatywność. Nasi goście pokazali swoje spostrzeżenia o tym, jak pomagać innym ludziom w momencie, kiedy już zarabiamy fajne pieniądze.

Roboty w tym zakresie jest bardzo dużo. Nie jesteśmy w stanie pomóc każdemu, ale przekazanie darowizny na wybrany przez siebie cel jest naprawdę pomocne. Każdy grosz się liczy – to nie puszty slogan, lecz podejście, które przekłada się na realne wyniki. Każda, nawet najmniejsza pomoc jest dużym wsparciem, a jeśli nie mamy możliwości wsparcia bezpośredniego, zawsze możemy przekazać informację o zbiórce swoim  znajomym.

Pomagając robimy coś dobrego, a dobro lubi wracać. Powinniśmy się wspierać, robić sobie przysługi, po prostu pomagać sobie. W ludziach i ich sercach jest wielka siła. Robienie dobrych rzeczy dla innych to naprawdę coś pięknego i satysfakcjonującego.

Wspieranie potrzebujących ludzi oraz instytucji jest niezwykle proste i można tego dokonać nawet za pomoc takich portali społecznościowych, jak Facebook: Islandzka Ekspedycja Szczęścia. Pomaganie innym jest prostsze, niż mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. W obecnych, skomputeryzowanych czasach, gdy duża część naszego życia i spraw codziennych przeniosła się do internetu. W ten sposób możemy nawet zmieniać ludzkie losy.

Naszymi gośćmi byli Bartosz Nyga i Marek Krakus. Bartosz jest redaktorem Network Magazynu, szesnastoletnim uczniem liceum. Radny Młodzieżowej Rady Miasta Sosnowca, wolontariusz fundacji Help Furaha, członek zarządu i współorganizator wydarzeń w organizacji charytatywnej Ad Vocem. Od kilku lat stawia na szerokorozumiany samorozwój. Jego sposobem na życie jest niesienie pomocy innym ludziom. Marek to człowiek orkiestra. Założyciel fundacji Help Furaha. Niesamowity filantrop i charyzmatyczny organizator. Rozmawialiśmy o tym, jak wydawać pieniądze, aby pomagać potrzebującym. Samo gęste! Dziś można obejrzeć ten arcyciekawy wywiad w tym miejscu:

KORONABIZNES. Jak wydawać pieniądze w dobie pandemii? Część 14 – BARTOSZ NYGA & MAREK KRAKUS

Jeśli masz znajomych, którzy siedzą teraz w domu i nie mają pomysłu na życie, nie wiedzą co robić w tych dziwnych czasach… prześlij im link do tego nagrania. A niech się dowiedzą co to znaczy brać swój los we własne ręce i być człowiekiem spełnionym oraz szczęśliwym, a nie czekać na cud, który i tak nigdy się nie wydarzy. Amen.

Mogą Cię również zainteresować