Kryptopiramidy. Zakała internetu i mafia polskiej gospodarki

przez Piotr Hoffmann
1921 odsłony

Wczoraj na portalu FXParkiet w temacie „Jak nie dać się wciągnąć w kryptopiramidę?” gościnnie wystąpił red. Maciej Maciejewski. W półtora godzinnym webinarze wytłumaczył dlaczego kryptowaluty nie mogą być produktami w systemach podobnych do MLM i na co zwracać szczególną uwagę przy sprawdzaniu przedsięwzięć biznesowych…

Maciej MaciejewskiMaciej Maciejewski

Niestety nie wszystkim zainteresowanym udało się w nim wziąć udział. Pokój konferencyjny zapełnił się bardzo szybko. Wiemy jednak, że o piramidach finansowych trzeba ludzi rzetelnie informować i uczyć, jak je łatwo rozpoznać, bo z najważniejszego w tej materii punktu widzenia, czyli dlatego, że problem ten ma niezwykle wysoki priorytet w kwestii potrzeby ochrony nie tylko interesu indywidualnego, ale przede wszystkim interesu społecznego – informacja o piramidach finansowych musi być natychmiastowa. Dlatego zdecydowaliśmy się na publikację tego wykładu w całości. Jeśli go nie widziałeś na żywo, polecamy. Edukacja w tym temacie jest nader ważna:

PS. Po tym wczorajszym webinarze o kryptopiramidach wciąż dostajemy wiele pytań. Zarówno do naszej redakcji jak i na portal www.fxparkiet.pl Wiele z nich to bardzo mądre zagadnienia. Więc wszystko wskazuje na to, iż niebawem będzie reaktywacja. Niebawem zorganizujemy drugi webinar, na którym red. Maciejewski odpowie na wszystkie zebrane, najciekawsze pytania.

Mogą Cię również zainteresować