Krzysztof Ignaczak – nowy ambasador marki LR

przez Katarzyna Wagner
3784 odsłony

Krzysztof Ignaczak – wulkan pozytywnej energii, utalentowany sportowiec, świetny mówca, dziennikarz. Od 10 roku życia trenuje siatkówkę i w tej dziedzinie jest mistrzem. Zajmując pozycję libero wywalczył wraz z polską reprezentacją w 2014 złoto podczas Mistrzostw Świata.

Jest autorem magazynu sportowego „Igłą szyte”, w której przedstawia piłkę siatkową od kuchni. Ale to nie koniec jego pisarskich możliwości. W najbliższym czasie planuje napisać książkę o wzlotach i upadkach sportowca, o motywacji. Za wybitne osiągnięcia otrzymał Order Odrodzenia Polski.

A teraz dla naszego pisma news najważniejszy. Od stycznia 2016 roku Krzysztof Ignaczak jest ambasadorem network marketingowej marki LR i jak sam mówi: „Świetnie być częścią takiej rodziny”. Przy tym wszystkim ma czas aby nadal walczyć o kolejne tytuły wraz z zespołem Asseco Resovia i trenować dzieciaki w rzeszowskim klubie młodzików… 

LR Health & Beauty to dla Ciebie nowy etap. Dlaczego zdecydowałeś się dołączyć do tej drużyny?

Krzysztof Ignaczak: Zdrowy tryb życia, suplementacja, dieta – to tematy, które są nieodłącznie związane z moim zawodem. Ale nie tylko. Moja żona Iwona czuwa nad tym, co pojawia się w moim menu. Wiecie jakie są kobiety 🙂 Dlatego wybieram produkty, które są wyłącznie najwyższej jakości. Moja przygoda z LR rozpoczęła się od Colostrum. Początek każdego sezonu to ciężka praca – przygotowania, treningi, kontuzje, osłabienie organizmu. I wtedy znalazłem produkt, który pomaga mi zachować świetną formę!

Jakie są Twoje największe sukcesy?

Krzysztof Ignaczak: Małżeństwo – pół żartem, pół serio. Zawodowo osiągnąłem naprawdę wiele i nie boję się tego przyznać. Uczucie, które towarzyszy każdemu zwycięstwu na polu siatkarskim jest nie do opisania. Pamiętam każdą piłkę, każdą kroplę potu. Jestem dumny z osiągnięć w kadrze – Mistrzostwo Świata, puchar w Lidze Światowej czy tytuł Mistrza Europy.  Sercem i piłką jestem od kilku lat związany z Asseco Resovia i tutaj drużynowo pokazaliśmy jaki poziom w Polsce może mieć ten sport.

Długo zastanawiałeś się czy zostać ambasadorem marki LR?

Krzysztof Ignaczak: Nie musiałem długo się przekonywać. Decyzja była szybka, ale przemyślana. Najpierw spróbowałem kilku produktów, a teraz mam już swoje ulubione, które podróżują ze mną w różne miejsca. To co jest fajne i wyróżnia tę markę spośród innych, to przede wszystkim niemiecka jakość, certyfikaty (SGS INSTITUT FRESENIS), którymi może pochwalić się niewielu i idea, która uczy ludzi jak lepiej żyć.

Już wiemy, że Colostrum to Twój numer jeden. Co poza tym?

Krzysztof Ignaczak: Na pewno Mind Master! Na drugim miejscu żele aloesowe w każdej postaci. Ale nie tylko suplementy! Lubię dobrze wyglądać, a kiedy odkryłem serię ZG Platinum wiedziałem, że na długo się z nią nie rozstanę. Ale lista jest naprawdę długa i powiększa się z dnia na dzień.

Dziękujemy za rozmowę.

NAJWIĘKSZE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE KRZYSZTOFA IGNACZAKA:

2009 – Złoty medal w Mistrzostwach Europy

2012 – Złoty medal w Lidze Światowej

2012 – Mistrzostwo Polski, Asseco Resovia

2013 – Superpuchar Polski, Asseco Resovia

2014 – Złoty medal w Mistrzostwach Świata

2015 – Mistrzostwo Polski, Asseco Resovia 

Mogą Cię również zainteresować