KTL MLM podpisał kolejną umowę

przez Maciej Maciejewski

Jak na razie najprężniej Klub TOP Liderów MLM działa w Sekcji Zachodnio-Pomorskiej. Po nawiązaniu ścisłej współpracy z Kołem Naukowym MLM przy Uniwersytecie M. Kopernika w Toruniu, teraz klub podpisał umowę z jednym z kół działających przy Uniwersytecie Gdańskim.

Klub TOP Liderów MLM
Klub TOP Liderów MLM

Umowę o wzajemnej współpracy pomiędzy Klubem TOP Liderów MLM a Kołem Naukowym Inwestor z Uniwersytetu Gdańskiego, działającym przy tamtejszym wydziale zarządzania, podpisano 5 kwietnia 2011 roku podczas konferencji naukowej, a uczynili to – Piotr Jabłoński z ramienia klubu oraz dr Anna Wojewnik-Filipkowska, opiekun koła.

Podstawowym zadaniem Koła Naukowego Inwestor jest rozpowszechnianie idei branży network marketingu w Polsce, a w ramach swojej działalności m.in. zamierza organizować wykłady, seminaria i konferencje naukowe dotyczące branży marketingu sieciowego. Ponadto cele, jakie postawili sobie założyciele koła to: poszerzanie wiedzy z zakresu inwestycji, nieruchomości oraz rynku nieruchomości, ale także tematyki ogólnospołecznej. Dzięki pracy w Inwestorze studenci doskonalą swoje umiejętności związane z pracą w grupie oraz sztuką autoprezentacji. Mają możliwość udziału w tematycznych warsztatach i szkoleniach, jak i sprawdzenia się w roli organizatora konferencji naukowych. Organizowane przez koło wydarzenia są doskonałym materiałem dydaktycznym dla innych studentów, pracowników UG oraz osób z zewnątrz. Koło powstało z inicjatywy kilku studentek ekonomiki przedsiębiorstw z wydziału zarządzania UG. Pierwsze pomysły na zorganizowanie tego typu koła naukowego narodziły się w maju 1999 roku, a oficjalne zarejestrowanie Koła Naukowego Inwestycji w Rektoracie UG odbyło się dokładnie 20 października 1999 roku.


Przypomnijmy, że zainicjowany przez czasopismo branżowe „Network Magazyn” Klub TOP Liderów MLM to elitarne grono fachowców działających w marketingu sieciowym, rzetelnych i etycznych liderów, współpracujących (jako niezależni przedsiębiorcy) ze znanymi i poważanymi firmami reprezentującymi branżę DS/MLM w Polsce. Klub skupia więc pod jednym szyldem specjalistów, dla których poprzez budowanie biznesu, podstawowym celem stało się promowanie przedsiębiorczości, biznesowej kompetencji, odpowiedzialności i pewności, etyki oraz filantropii w branży DS/MLM.


W ramach współpracy obu jednostek w dniach 5-6 kwietnia 2011 roku po raz pierwszy w historii na Uniwersytecie Gdańskim przy Wydziale Zarządzania w Sopocie odbyła się konferencja o tematyce MLM pt. „Droga do samodzielności finansowej”, gdzie swoje prelekcje zaprezentowali m.in. członkowie Klubu TOP Liderów MLM – Natalia Ryńska i Marek Grzelewski. Niebawem opublikujemy obszerną relację opisującą wszystko co działo się podczas tej konferencji.

Mogą Cię również zainteresować