Kto zgarnął bilety na NAC 2013?

przez Maciej Maciejewski
309 odsłony

Zgodnie z zapowiedzią wczoraj mieliśmy ogłosić wyniki naszej rymowanej zabawy, dzięki której pięciu Czytelników „Network Magazynu” dostanie po bilecie Gold o wartości 800 zł każdy i udadzą się (12-13 października br.) do Warszawy na super szkolenie National Achievers Congress 2013…

Z ogłoszeniem wyników na wczoraj nie wyrobiliśmy się. Przepraszamy i poprawiamy się teraz. Po pierwsze nie spodziewaliśmy się aż tylu zgłoszeń – szok! (wszystkie możecie przeczytać w tym miejscu), a przecież musieliśmy się dokładnie zapoznać z każdą propozycją! Po drugie wczoraj mieliśmy innego typu nie lada orzech do zgryzienia. Niestety, 98% Waszych rymowanek to nie fraszki, ale różnego rodzaju INNA twórczość poetycka. Troszkę musieliśmy się na ten temat posprzeczać. W efekcie ustaliliśmy, że jednak wszystkie są tak świetne, iż postanowiliśmy brać w konkursie na poważnie pod uwagę każde zgłoszenie. Dlatego dziękujemy za zainteresowanie i udział w zabawie wszystkim AUTOROM! Kłaniamy się nisko.

ReklamaReklama

A oto pięć osób, których wypociny, po niezłych dylematach natury moralno-artystycznej, postanowiliśmy dosłownie przed chwilą nagrodzić: Marcin Praski, Sandra Szczepaniak, Maria Baranowska, Adam Krawiec i Marta Rydzyńska. Zwycięzców proszę o pilny kontakt pod adresem [email protected] lub telefonem 602 211 263. Potrzebuję Wasze adresy e-mail w celu przesłania biletów. Gratuluję. I życzę dobrej edukacji ku chwale branży! Widzimy się w stolicy.

Mogą Cię również zainteresować