Kto zgarnął Kolagen Natywny Pure?

przez Katarzyna Wagner

Pod koniec 2014 roku zorganizowaliśmy świąteczny konkurs „Network Magazynu”. Jak zawsze był to poetycki konkurs rymowany a do rozdania mieliśmy cztery sztuki nowego Kolagenu Natywnego Pure od firmy Colway. Kto zgarnął nagrody?

Aby otrzymać od nas Kolagen Natywny Pure o wartości 187,00 zł ufundowany przez polską firmę MLM o znanej skąd inąd nazwie Colway i kreatywnie zadbać o swoją cerę tak, aby odnowić i zrewitalizować skórę, trzeba było zrobić dwa bardzo proste kroki:

  • kupić najnowszy, najlepszy w historii naszego wydawnictwa, numer „Network Magazynu”,
  • skonstruować/napisać i wysłać do nas krótki wierszyk rymowany, w którym koniecznie musiały się znaleźć trzy wyrazy – święta, uroda oraz Colway.

Niespodziewanie propozycji otrzymaliśmy kilkadziesiąt, a wszystkie są wspaniałe. Dlatego tak trudno było nam wybrać najlepsze dzieła. Zrobiliśmy to wczoraj. W ten sposób po flakonie Kolagenu Natywnego Pure od firmy Colway dostają: Jadwiga Kozdra, Wojciech Sowiński, Marlena Dratwa-Wacławek i Monika Stachura. Na zdrowie! Zwycięzców konkursu prosimy o przesłanie nam adresów w celu wysłania nagród. Pozdrawiamy. 

Mogą Cię również zainteresować