Essay On Nutrition In Plants Best Clean Presentation Font Research Paper On Pizza Dihybrid Cross Homework Problems

Kto zgarnął Kolagen Natywny Pure?

przez Katarzyna Wagner

Pod koniec 2014 roku zorganizowaliśmy świąteczny konkurs „Network Magazynu”. Jak zawsze był to poetycki konkurs rymowany a do rozdania mieliśmy cztery sztuki nowego Kolagenu Natywnego Pure od firmy Colway. Kto zgarnął nagrody?

Aby otrzymać od nas Kolagen Natywny Pure o wartości 187,00 zł ufundowany przez polską firmę MLM o znanej skąd inąd nazwie Colway i kreatywnie zadbać o swoją cerę tak, aby odnowić i zrewitalizować skórę, trzeba było zrobić dwa bardzo proste kroki:

  • kupić najnowszy, najlepszy w historii naszego wydawnictwa, numer „Network Magazynu”,
  • skonstruować/napisać i wysłać do nas krótki wierszyk rymowany, w którym koniecznie musiały się znaleźć trzy wyrazy – święta, uroda oraz Colway.

Niespodziewanie propozycji otrzymaliśmy kilkadziesiąt, a wszystkie są wspaniałe. Dlatego tak trudno było nam wybrać najlepsze dzieła. Zrobiliśmy to wczoraj. W ten sposób po flakonie Kolagenu Natywnego Pure od firmy Colway dostają: Jadwiga Kozdra, Wojciech Sowiński, Marlena Dratwa-Wacławek i Monika Stachura. Na zdrowie! Zwycięzców konkursu prosimy o przesłanie nam adresów w celu wysłania nagród. Pozdrawiamy. 

Mogą Cię również zainteresować