LAVYLITES. Rozmowy o dobrym biznesie

przez Piotr Hoffmann

Dlaczego ta firma sprzedaje swoje unikalne produkty w systemie MLM? Po co rzuca się intratną posadę w potężnym, międzynarodowym koncernie i od zera zaczyna karierę w network marketingu? Jak wygląda rozwój i ekspansja międzynarodowa tego młodego biznesu?

Zoltan BertaZoltan Berta

Odpowiedzi na te pytania tylko i wyłącznie w „Network Magazynie”. Bo to pismo jest jedynym, niezależnym medium dla sektora DS/MLM w Polsce. Bo jest na czasie. Bo sprawdza i wie, który biznes jest dobry. Dlatego tylko my w branży robimy „Rozmowy o dobrym biznesie MLM”…

A czym sugerowali się podczas podjęcia decyzji o współpracy z firmą LavyLites Polacy, którzy teraz są liderami tego network marketingowego przedsięwzięcia? Na jakie jego aspekty zwracali uwagę szczególną i dlaczego? Takich rzeczy dowiecie się tylko na naszym portalu.

Oto wywiad z kluczowymi obecnie menedżerami w wywodzącej się z Węgier firmy LavyLites. O nich niebawem będzie głośno na całym świecie. Przed Państwem Tibor Jakabovics, Csaba Janky, Zoltan Berta, Przemysław Weiss i Zbigniew Utko:

Mogą Cię również zainteresować