Leszek Narloch w cyklu Rozmowy o dobrym biznesie

przez Maciej Maciejewski
542 odsłony

Szarżowanie na cel. Uparte. Konsekwentne. Mozolne. Muszę to zrobić. Powiedziałem A, to powiem Z. Bez względu na to, co spotka mnie po drodze. Przecież wielki, prawdziwy sukces, nigdy nie jest efektem słomianego zapału. Tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień. Moment… Ale po co? Bo wielkie oczekiwania są kluczem do wszystkiego. Poza tym zarabianie pieniędzy to sztuka, a dobry biznes to najlepsza sztuka. Amen.

Leszek & Katarzyna Narlochowie

Dlaczego razem z żoną robimy network marketing? Ten system jeżeli ktoś jest tym mocno zainteresowany pozwala ludziom stać się liderami biznesu z krwi i kości, którzy zarabiają bardzo dobre pieniądze, dzięki którym mogą spełniać swoje najskrytsze marzenia. My od kilku lat bardzo pragnęliśmy żyć w jakimś pięknym, słonecznym, rajskim miejscu. Zrobiliśmy to dzięki temu, że działamy w marketingu sieciowym powiedział mój interlokutor.

Jestem wdzięczna Leszkowi za rozciąganie i wypychanie mnie do przodu. Obudził we mnie olbrzyma i mimo to, że byłam niełatwym przypadkiem to nie odpuścił. Dziś, będąc już po drugiej stronie stwierdzam, że piękne jest uczucie, gdy zbudujesz wizje swojego życia i ta wizja dzięki pracy realizuje się krok po kroku, a nie podchodzisz już do życia jak do oceanu możliwości z łyżeczką do herbaty tylko z odwagą sięgasz po więcej. Bo wiesz, że możesz. Teraz czas na kolejne osoby, aby mogły również tego doświadczać” – napisała w social mediach jedna z Czytelniczek Network Magazynu.

Podczas rozmowy w jednym miejscu się przejęzyczyłem. Mówiąc o wyniku finansowym firmy DUOLIFE za rok 2022 użyłem słów dwieście tysięcy złotych. Oczywiście chodziło mi o 200 000 000 złotych. Przepraszam za pomyłkę. Było gorąco. Oto wywiad z Leszkiem Narlochem czyli DUOLIFE CLUB TRIPS 2023 (Egipt, październik 2023):

Mogą Cię również zainteresować