Liderzy Perfect Coll w Alanyi – fotorelacja

przez Piotr Hoffmann

Kolagenowa firma Perfect Coll to prawdziwy MLM. Ten polski projekt łączy pracę ze szkoleniami i z wypoczynkiem oraz cieszące się uznaniem kosmetyki i suplementy z fantastycznymi ludźmi. Dojrzałymi i wiedzącymi dokąd zmierzają…

ee

Tym razem część liderów działającego w systemie MLM przedsięwzięcia Perfect Coll udała się na wyjazd szkoleniowo-motywacyjny do tureckiej Alanyi. Jak się okazało, luksusowy, pięciogwiazdkowy hotel, to najlepsze miejsce do spędzania tygodniowego wyjazdu dla partnerów Perfect Coll w świetnym towarzystwie. Współpracujący z Perfect Coll menadżerowie twierdzą jednogłośnie, że to najbardziej motywujący plan marketingowy w światowym MLM. A dlaczego Alanyia?

Alanya to przepiękne miejsce do odpoczynku po wytężonej, dynamicznej pracy. Miasto i dystrykt w Turcji, w prowincji Antalya, na Riwierze Tureckiej, nad Morzem Śródziemnym. Znajduje się na terenach starożytnej Pamfilii. Alanya leży 135 km na wschód od miasta Antalya. To typowa miejscowość wypoczynkowa do zregenerowania sił. Od strony lądu Alanya jest otoczona górami Taurus. Centrum miasta rozdziela na dwie połowy wysoki na blisko 250 metrów cypel skalny. Na jego szczycie znajduje się twierdza obronna z trzema wieżami. Partnerzy Perfect Coll spędzili tam niezapomniane chwile.

Mogą Cię również zainteresować