Life Balance Congress – zdrowie, rozwój osobisty i biznes

przez Katarzyna Wagner
1848 odsłony

WECREATE – organizator szkoleń i wydarzeń zaprasza na Life Balance Congress. To przedsięwzięcie, które w ciągu trzech dni zadba o najważniejsze obszary życia każdego człowieka – zdrowie, rozwój osobisty i biznes. Musisz tam być!

W dniach od 29 listopada do 1 grudnia 2019 roku w Warsaw Ptak Expo spotka się ponad 20 prelegentów z Polski i świata, między innymi Neale Donald Walsch, Jairek Robbins, Blair Singer, dr Mateusz Grzesiak i dr Iliana Ramirez.

To wydarzenie ma na celu pokazać ludziom, że można osiągnąć stan, o którym marzymy, poprzez balans wszystkich aspektów naszego życia.

Każdego dnia mamy do czynienia ze stresem, który wpływa na nasze samopoczucie i zdrowie. Niemniej jednak mało kto myśli o tym, że można codziennie budzić się wyspanym, pełnym energii i z pozytywnym nastawieniem. Podczas Life Balance Congress Nick Littlehales podzieli się swoją autorską metodą snu R90, która pozwoli skutecznie regenerować nasze siły w trakcie spania. Benita Cantieni opowie o metodzie kształtowania postawy i ciała, a Martin Petrus pokaże techniki oddechowe, które spowodują, że będziesz miał więcej energii i siły życiowej. 

Na Life Balance Congress nie zabraknie również mistrzów rozwoju osobistego, którzy pomogą zbudować wewnętrzny spokój i poznać SIEBIE. Neale Donald Walsch podzieli się własnym poglądem na życie, z którym zgadzają się miliony. Tomasz Kammel nauczy skutecznej komunikacji międzyludzkiej, a Jairek Robbins opowie o efektywności naszych działań i budowaniu zwycięskich zespołów. 

Kto może podzielić się wartościową wiedzą o biznesie? Rzeczywiście tylko ten, komu udało się założyć biznes od zera i prowadzić go coraz lepiej. Właśnie dlatego podczas Life Balance Congress Barbara Piasek pokaże Ci konkretny proces sprzedażowy, po wdrożeniu którego, będziesz w stanie generować przychody już od pierwszego miesiąca. Peng Joon podzieli się wiedzą o sprzedaży w internecie, a Sandy Jadeja opowie o sprawdzonych strategiach handlowych, które będą dopasowane do potrzeb i dziedziny handlu.

Dołącz do Life Balance Congress i zadbaj również o ekologię. Kupując bilet przekazujesz środki na zakup 1 drzewa, które organizator wraz z fundacją Fabryka Tlenu oraz uczestnikami zaraz po wydarzeniu wspólnie posadzą. 

Ptak Warsaw Expo

Aleja Katowicka 62

05-830 Nadarzyn

29 listopada – 1 grudnia br.

1 dzień: piątek 29 listopad 2019 godz. 10:00 – 21:00 (rejestracja 07:00 – 10:00)

2 dzień: sobota 30 listopad 2019 godz. 09:00 – 21:00

3 dzień: niedziela 01 grudzień 2019 godz. 09:00 – 21:00

http://www.lifebalancecongress.com/

Mogą Cię również zainteresować