LIFEWAVE i odwracanie wieku biologicznego? Nowe produkty na rynku

przez Maciej Maciejewski
1304 odsłony

To nowy rozdział w historii firmy LifeWave. W Listopadzie 2022 roku to przedsięwzięcie MLM wprowadziło na rynek dwa całkiem nowe produkty w formule aromaterapii. Dla spółki to nowość, bo dotychczas większość produktów miała jednak postać bioelektrod. Musimy pamiętać, że stanowią one uzupełnienie dla plasterków.

Marlena Kleśta

Głównie dla produktu X39, który aktywuje peptyd GHK-cu, peptyd miedziowy oraz robi reset 6 tysięcy genów w organizmie człowieka. Dzięki nim cytat „Starzej się zachowując młodość” jest już czymś więcej. Jest namacalnym i realnym efektem u użytkowników LifeWave.

Warto dodać, że właściciel firmy – David Schmidt, od wielu lat pracuje nad tematem długowieczności i ostatnio pochwalił się nowymi odkryciami w tym zakresie. Na naszej planecie żyją zwierzęta z genem nieśmiertelności i jest to ze sobą powiązane… ale wróćmy do mgiełek czyli produktów z dziedziny aromaterapii.

Shine i Dream to na rynku nowe nazwy, które, jak sugerują – jeden jest na dzień, aby lśnić, a drugi na noc, na lepszy sen. Bazą do obu wyrobów jest ponoć sekretnie zaprojektowana, specjalna i energetyzująca woda o niebywałej skuteczności, której jedną z właściwości jest odmładzanie. Mówimy tutaj o działaniu age reversal czyli w dosłownym tłumaczeniu chodzi o odwracanie wieku biologicznego. Formuła tej strukturyzowanej wody oczywiście jest zastrzeżona, ale wiemy, że w planach firmy są jeszcze wody o różnych funkcjonalnościach.

Do tych produktów zostały dobrane inne naturalne substancje tj. kompleks ziołowy wspomagający równowagę hormonalną, cudownie działający na ciało człowieka i olejki eteryczne, w celu wzmocnienia ogólnego efektu. W opisie firma LifeWave podaje, że w tych produktach znajdziemy pyłek sosny kanadyjskiej, wyciąg tongkat ali, mucuna pruriens, olejek z sosny, olejek świerku – blue spruce, olejek z szałwi, olejek z imbiru, olejek jaśminowy, olejek lawendowy i olejek z szałwii muszkatołowej.

Dzięki temu, że rozpylane substancje mają bardzo mały rozmiar, a my zgodnie z instrukcją wdychamy je 8 razy, zaraz po aplikacji następuje szybki transport substancji do układu limbicznego i do mózgu, co w następstwie daje szybkie, odczuwalne efekty. Po premierze, która miała miejsce w listopadzie 2022 roku, dziś nasze mgiełki można kupić na rynku europejskim. W dalszych miesiącach 2023 roku firma będzie poszerzać rynki zbytu na inne regiony świata.

Mogą Cię również zainteresować