Maciejewski nie działa w żadnym networku

przez Marek Wyrzychowski
512 odsłony

Nasz serwis dementuje informację, jakoby redaktor naczelny „Network Magazynu” podjął współprace z jakąkolwiek firmą MLM. http://www.piotrwajszczak.pl/?p=172 jest haniebną plotką, pomówieniem i branżową prowokacją

– Nigdy nie działałem i dopóki zajmuje się „Network Magazynem” nie mam zamiaru działać w jakimkolwiek marketingu sieciowym w pojęciu współpracy pod względem zarabiania pieniędzy z budowania struktur – wyjaśnia Maciej Maciejewski, redaktor naczelny „Network Magazynu”.

–  To co zrobił Piotr jest strzałem poniżej pasa. Tak do tej pory zachowywał się tylko Gołota. Jednak z drugiej strony muszę mu pogratulować, że jako pierwszy i chyba jedyny zrozumiał mój ostatni wykład o budowaniu wizerunku przez networkerów w internecie, jaki zrobiłem dla jego grupy w Spale. Zaczął błyskawiczne działania, co widać, słychać i czuć. Z pewnością przyniesie mu to wymierne korzyści. Za pomysłowość otrzymuje od naszej redakcji Pulitzera – dodał Maciejewski.

O tematyce działania networkerów w sieci możecie Państwo przeczytać w najnowszym wydaniu „Network Magazynu” w artykule pt.: „Network marketing w nowoczesnych mediach. Lekcja pierwsza”.  Piotrowi gratulujemy zaangażowania w budowanie biznesu MLM i pomysłowości. Będziemy pilnie obserwowali jego blog. Oby tak dalej Piotr.

Mogą Cię również zainteresować