Magdalena Horochowik w cyklu Rozmowy o dobrym biznesie

przez Maciej Maciejewski

Co zrobić, kiedy świat wali Ci się na głowę? Powiem tak… Problemem nie jest sam problem, bo to tylko kolejne wyzwanie. Nowe zadanie do zrealizowania. Problemem to może być Twoje podejście do problemu. Najważniejsze, to nigdy się nie poddawać. Nigdy. Dlaczego? Bo to możliwość spełniania marzeń sprawia, że życie jest tak fascynujące.

Magdalena Horochowik

Dlaczego działam w systemie network marketing? Robię to dla całej naszej rodziny. Ten biznes zmienił nasze życie. Ten model zarabiania pieniędzy pozwolił nam pracować nad swoimi umysłami, a produkty dały nam szczęście i zdrowie. Nie od razu byłam fanem tej branży. Można nawet powiedzieć, że wcześniej ją mocno krytykowałam. Ale teraz nie wyobrażam sobie tego, abym mogła jakimś sposobem w MLM nie działać”   powiedziała Magdalena Horochowik.

To niezwykła osoba, od której bije niesamowite ciepło. Jej historia dała i cały czas daje szansę na zmianę swojego życia wielu innym ludziom. Jest żywym dowodem na to ,że jeśli tylko chcesz, możesz wszystko i nie ma rzeczy niemożliwych. Osoby, które pójdą po jej śladach, będą wolnymi i szczęśliwymi ludźmi. Uważam, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Jestem niezmiernie szczęśliwa i wdzięczna za to, że miałam okazję Cię poznać” powiedziała jedna z naszych Czytelniczek. Oto wywiad z Magdaleną Horochowik czyli DUOLIFE CLUB TRIPS 2023 (Egipt, październik 2023).

Mogą Cię również zainteresować