Marek Waberski – DROGA MILIONERA

przez Piotr Hoffmann

Jak wielu znasz ludzi na rynku, którzy nie tylko mówią co wiedzą ale wiedzą co mówią? Jak wielu tych, którzy mówią nie tylko co słyszeli ale to czego dokonali? Jak wielu tych, którzy dokonali tak wiele, że trudno to wyrazić słowami czy opisać w jednej książce?

Marek Waberski, bo o nim mowa, przez 17 lat rozwijał struktury w branży MLM i można śmiało powiedzieć, że osiągnął jeden z największych sukcesów w tej branży na rynku polskim. Obok innych Wam znanych liderów przez duże L jest idealnym przykładem na to, że ten biznes faktycznie działa i jest wstanie wnieść w życie każdej osoby wielkie rzeczy.

Zaczynając od 35 zł zarobionych w pierwsze pół roku pokazał, że milionowe dochody w network marketingu to nie fikcja. To wynik bardzo ciężkiej, zgodnej z kunsztem MLM pracy. Pracy nad swoimi słabościami, lękami, strachem. Odkrywanie swoich mocnych stron, rozwój umiejętności i traktowanie MLM nie jako sposobu na dorobienie ale jako sposób na życie.

Swoją przygodę z wielkim biznesem MLM Waberski opisał w swojej książce „Droga Milionera czyli sztuka owocnego życia”. Pozycja ta mówi o marzeniach i ambitnych celach realizowanych na dobrych wartościach. O duchu przedsiębiorczości, który jest w każdym z nas, tylko nie potrafimy go wydobyć.

Z tej książki dowiesz się o zasadzie 3xK – Kierunek, Koncentracje i Konsekwencja, która jest kluczem do realizacji celów, planów życiowych i wzniosłych marzeń. Książka „Droga Milionera czyli sztuka owocnego życia” to obowiązkowa lektura dla wszystkich, którzy pragną sukcesu w branży DS/MLM, biznesie i życiu. Polecamy!

www.drogamilionera.pl

Pragniemy również zwrócić uwagę na ciekawy wywiad z autorem książki, który przeprowadził Łukasz Milewski – twórca firmy Milewski & Partnerzy, organizator największych eventów motywacyjnych w historii Polski:

Mogą Cię również zainteresować