Marek Wawrzeńczyk: Tutaj są pieniądze!

przez Piotr Hoffmann
464

Akuna Polska od jakiegoś czasu organizuje dla swoich obecnych oraz potencjalnych współpracowników webinary internetowe. Projekt nazwano Akuna TV, a wykłady zawsze prowadzą bardzo zaangażowani i kompetentni menedżerowie reprezentujący ten biznes…

Marek WawrzeńczykMarek Wawrzeńczyk

Szczególną uwagę zwróciliśmy na ostatnie internetowe szkolenie z serii Akuna TV, które odbyło się na żywo pod koniec września br. Webinar rozpoczął Marcin Maciąg, country manager Akuna Polska, po nim w krótkich wykładach wystąpiły: Alina Joel, Beata Łukaszewska, Ewa Kalmuk i Kazimiera Sądel-Wróbel, a na koniec edukował mistrz ceremonii – wiceprezydent Akuny, członek elitarnego Klubu TOP Liderów MLM – Marek Wawrzeńczyk.

Szkolenia organizowane za pomocą internetu są ostatnio w sektorze sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego bardzo popularną metodą edukacyjno-rekrutacyjną. Ze względu na kumulowanie wielu oszczędności w pracy z pewnością trend ten będzie się mocno rozwijał w tych firmach i strukturach, gdzie zjawisko to jest zrozumiane, a przede wszystkim tam, gdzie robi się to profesjonalnie. Oczywiście nic nie zastąpi biznesowej rozmowy face-to-face, jednak tego typu narzędzia i rozwiązania mogą świetnie uzupełniać pracę networkerów w terenie. Warto więc zapoznać się z tym webinarem, wszak nauki najlepiej pobierać u najlepszych:  

Mogą Cię również zainteresować