Mariusz Szuba wystąpi w NETWORK TV!

przez Piotr Hoffmann
692 odsłony

Dzięki uprzejmości firmy StreamOnline na portalu Networkio.eu wyemitujemy niesamowite szkolenie! W naszym projekcie NETWORK TV wystąpi Mariusz Szuba ze swoim systemem edukacyjnym „Podróż Bohatera”. Kiedy? 7 sierpnia 2014 roku czyli jutro o godz. 20:00!

CZYM JEST PODRÓŻ BOHATERA?

Różnice pomiędzy ludźmi skoncentrowanymi na sukces a tymi, którym złudnie wystarcza przeciętność istnieją od zawsze. Istnieją więc strategie, które skutecznie wykorzystywane są przez jednych i drugich.

Niestety większość ludzi rezygnuje z planów, poddaje się szukając wymówek dla wygody. Kiedy jednak dokonują jednej drobnej zmiany są coraz bardziej głodni kolejnych wyzwań. Odnajdziesz tutaj kilkanaście powodów, dla których warto pójść dynamicznie do przodu a wygodna strefa komfortu zamieni się w tak wielki obszar, że nie będziesz mógł powstrzymać się przed kolejnymi krokami. Ten trening będzie początkiem zupełnie nowego etapu w Twoim życiu i wprowadzi Cię na wyższy poziom.

Każdy z nas ma swoje aspiracje, plany, oczekujące na zrealizowanie lub jeszcze nieodkryte pomysły czekające na swoją kolej. Obojętnie jakie trudności pojawiają się na drodze – ten trening da Ci odpowiedź jak sobie z nimi poradzić, da Ci bodziec, który będzie wielką iskrą inspiracji.

W większości przypadków największą blokadą przed podjęciem działania jest strach. Obojętnie o jakim działaniu mowa: telefonowanie do klienta, spotkanie biznesowe, rozpoczęcie nowych projektów itd. Strach przed porażką, odrzuceniem, wyśmianiem – sam w sobie jest niczym innym jak wynikiem Twoich własnych świadomych i nieświadomych wewnętrznych procesów. Na tym szkoleniu zdasz sobie sprawę, że jesteś w stanie panować nad nimi do tego stopnia, że strach zacznie działać wyłącznie na Twoją korzyść!

Zapamiętaj: 7 sierpnia 2014 roku, godz. 20:00 na portalu www.networkio.eu wykład Mariusza Szuby pod tytułem „„Podróż Bohatera”. Takie rzeczy wyłącznie w NETWORK TV!

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA! Transmisja wykładu będzie dostępna dla wszystkich osób ZAREJESTROWANYCH na portalu Networkio.eu bez konieczności dodatkowego zapisywania się na ten webinar. To całkowicie uprości cały proces i uczyni go łatwo dostępnym oraz przyjemnym. Aby wziąć udział w tym szkoleniu trzeba być tylko zarejestrowanym użytkownikiem portalu Networkio.eu a 7 sierpnia 2014 roku tuż przed godziną 20:00 na stronie głównej Networkio.eu pojawi się wielki baner, za którego pomocą, po zalogowaniu się na portalu, przejdziesz do wykładu Podróż Bohatera” Mariusza Szuby. Przypominamy, że nad najwyższą jakością techniczną webinaru czuwa StreamOnline Sp. z o.o. – właściciel marki Szkolenia.TV. Ku chwale branży!

MARIUSZ SZUBA

Prawie od 10 lat zajmuje się odkrywaniem „tajemnic” ukrytych w ludzkich zachowaniach. Podczas swoich owocnych poszukiwań odkrył niezwykle skuteczne i genialne w swojej prostocie strategie, które doprowadzają do szerokopojętego sukcesu i radzenia sobie z nim. Mariusz jest autorem trzech Bestsellerów oraz wielu programów szkoleniowych z najwyższej półki. Niekwestionowany lider w tej części Europy w obszarze motywacji i potężnej inspiracji.

Mariusz korzysta z każdego doświadczenia przekuwając je na lekcje dla siebie samego i z powodzeniem oraz zrozumieniem przekazuje strategie dalej, również w biznes i inne zakamarki życia. Określany jako ten, który błyskawicznie potrafi „rozpakować” rzeczywistość i złożyć ją z powrotem na taką, która tworzy zmianę w myśleniu i zachowaniu tysięcy ludzi. Wciąż głodny nowych dyscyplin, z których wybiera to, co najbardziej istotne i skuteczne. Nie ma tutaj miejsca na „magię”. Jej miejsce zajmuje technologia. Człowiek, który twardo stąpa po ziemi przekazuje tylko i wyłącznie te techniki, które wielokrotnie sprawdził. Uznawany za jednego z niewielu, którzy jednym zdaniem potrafią zainspirować nawet najtwardszych sceptyków. Reprezentujących marketing sieciowy również. Takich zdań podczas tego treningu usłyszysz dużo więcej! 

Mogą Cię również zainteresować