Mary Kay & Young Living. Wiosenne awanse personalne

przez Maciej Maciejewski
809 odsłony

Donosimy o kolejnych zmianach kadrowych w dużych spółkach network marketingowych. Firma Mary Kay Inc. mianowała Nathana Moore’a nowym prezydentem ds. globalnej sprzedaży i marketingu, a w Young Living stanowiska prezesa doczekał się Ben Riley.

źródło: Pixabay

Międzynarodowy koncern kosmetyczny Mary Kay Inc. ogłosił, że ​​Nathan Moore został mianowany prezydentem globalnej sprzedaży i marketingu. Będzie odpowiedzialny za wszystkie rynki spółki na całym świecie. W tej nowo utworzonej i rozszerzonej roli Nathan Moore będzie kierował wszystkimi regionalnymi zespołami kierowniczymi, a także zespołami ds. globalnego marketingu i strategii globalnej, aby jak najlepiej wspierać serce każdej firmy MLM – niezależnych dystrybutorów.

Nathan Moore jest w Mary Kay od 27 lat. Dołączył jako współpracownik w 1995 roku i w ciągu zaledwie siedmiu lat awansował na stanowisko prokuratora generalnego oraz został powołany do zespołu wykonawczego firmy. W styczniu 2017 roku został mianowany prezesem regionalnym Mary Kay North America, nadzorując rynek amerykański i kanadyjski.

– Jeśli ktoś zna Nathana to wie, że pasjonuje się on misją i wizją Mary Kay. Prowadzi z przekonaniem, entuzjazmem i wytrwałością, która nigdy nie słabnie i jesteśmy pewni, że w nadchodzących latach będzie on nadal napędzał sukces niezależnych dystrybutorów naszej firmy na całym świecie – skomentował David Holl, prezes i dyrektor generalny Mary Kay Inc.

Nowego prezydenta zyskała również działająca w systemie MLM spółka Young Living. Został nim Ben Riley. Ściśle współpracując z zespołem kierowniczym tego biznesu, Riley ma za zadanie kierować wewnętrzną działalnością firmy w celu optymalizacji wydajności i dostarczania produktów do partnerów marki i jej wszystkich rynków. Będzie podlegał bezpośrednio współzałożycielce Young Living i dyrektor generalnej – Mary Young.

– Jesteśmy bardzo podekscytowani powrotem Bena do Young Living. Ben zna historię i wszystkie „zakamarki” naszej firmy lepiej niż ktokolwiek inny na tym stanowisku i wiem, że zapewni nam dalszy rozwój, pozostając wiernym naszym korzeniom. Dopilnuje, aby wytwarzane przez nas produkty były najwyższej jakości – powiedziała Mary Young.

Ben Riley ma ponad 20 letnie doświadczenie w branży direct selling & network marketing oraz długą historię w Young Living. Karierę w spółce rozpoczął w 1998 roku. Już podczas studiów pracował na nocne zmiany w magazynowym dziale wysyłek. Po ukończeniu studiów biznesowych na Uniwersytecie Stanowym Utah rozpoczął 15 letnią podróż w zarządzaniu sprzedażą bezpośrednią na rynkach całego świata. W roku 2016 wrócił do Young Living jako prezydent regionalny na Amerykę Północną. W 2017 roku został mianowany wiceprezesem wykonawczym ds. globalnej sprzedaży, a w 2018 roku objął stanowisko chief sales officer.

– Podczas wszystkich przygód mojego życia i kariery, firma Young Living zawsze była w mojej pamięci – stwierdził Riley. – Mam wielkie serce do misji Young Living, partnerów marki i rynków na całym świecie oraz całego, ciężko pracującego zespołu. Powrót do spółki jako p.o. prezesa to kulminacja wspaniałej przygody, jaką przeżyłem z tą wyjątkową firmą, którą kocham.

Mogą Cię również zainteresować