Mega Konkurs Network Magazynu

przez Katarzyna Wagner
132

Co zrobić aby się znaleźć na okładce nowego „Network Magazynu”? Super Konkursów mieliśmy już wiele. Ale ten jest naprawdę wystający ponad wszystko, co do tej pory wymyślił nasz naczelny. Wspólnie ze Stowarzyszeniem Wiosna zorganizowaliśmy konkurs, dzięki któremu każdy może się znaleźć na okładce.


Z krakowskim Stowarzyszeniem Wiosna i jego Akademią Przyszłości współpracujemy już od jakiegoś czasu. Ostatnio pisaliśmy o tym w artykule „Możesz zmienić czyjeś życie. Teraz!”

Kilka dni temu postanowiliśmy zacieśnić więzy i podpisać szeroko zakrojoną umowę o współpracy pomiędzy stowarzyszeniem a „Network Magazynem” i Klubem TOP Liderów MLM. Przygotowaliśmy dla Was akcję, dzięki której każdy zainteresowany może się znaleźć na okładce nowego „Network Magazynu”. W ten sposób można upiec dwie pieczenie na jednym ruszcie – pomóc dzieciakom a zarazem profesjonalnie budować swoją markę i wizerunek w biznesie sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego. Co zrobić aby się znaleźć na okładce nowego „Network Magazynu”? Wszystko wytłumaczy w krótkim filmie Maciej Maciejewski, redaktor naczelny pisma:

INDEKS PRZYSZŁOŚCI można zakupić wpłacając 500 zł na numer konta:

LUKAS Bank 95 1940 1076 3019 4801 0001 0000

Tytułem: Darowizna na indeks AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI – akcja Network Magazyn

Stowarzyszenie WIOSNA

ul. Starowiślna 21,

Kraków 31-038

Jeśli chcesz wziąć udział w sesji zdjęciowej do nowego „Network Magazynu” prześlij dowód wpłaty oraz namiary do siebie na adres: [email protected] Akcja trwa do 18 listopada 2011 roku.

Mogą Cię również zainteresować