Michael O. Johnson został mianowany tymczasowym dyrektorem generalnym w network marketingowym koncernie Herbalife

przez Maciej Maciejewski
912 odsłony

Rada dyrektorów spółki Herbalife Nutrition ogłosiła, że Michael O. Johnson został mianowany prezesem i tymczasowym dyrektorem generalnym, zastępując Johna Agwunobi, który odchodzi z firmy. Michael O. Johnson wcześniej był członkiem zarządu Herbalife. W przeszłości piastował już również stanowisko prezesa i dyrektora generalnego w tym koncernie MLM.

Michael O. Johnson, źródło: Fortune.com

Michael O. Johnson pełnił funkcję dyrektora generalnego Herbalife Nutrition od 2003 do 2017 roku, prezesa od 2007 do początku 2020 roku oraz dyrektora generalnego od 2019 do początku 2020 roku.

– Mam szczęście być częścią tej kultowej marki od blisko dwóch dekad i jestem podekscytowany możliwościami, które teraz stoją przed nami. Od ponad 40 lat Herbalife Nutrition zmienia życie milionów ludzi, zapewniając im spersonalizowane odżywianie i możliwości ekonomiczne, które są najlepsze w tej branży – powiedział Johnson.

Jego zdaniem to zaangażowanie w ulepszanie społeczności na całym świecie jest teraz potrzebne bardziej niż kiedykolwiek i chociaż decydenci firmy są dumni ze swojej przeszłości, to teraz są jeszcze bardziej podekscytowani swoją przyszłością.

– Przed nami mnóstwo ciężkiej pracy, ale nasz przedsiębiorczy i udany model biznesowy – MLM – jest odporny, nasi niezależni dystrybutorzy są potężnym motorem dalszego rozwoju, a nasi oddani pracownicy są zmotywowani i zaangażowani – dodał nowy dyrektor generalny i prezes Herbalife. Spółka spodziewa się, że w 2023 roku wyznaczy nowego dyrektora generalnego.

Mogą Cię również zainteresować