Michael Strachowitz szkolił Forever

przez Katarzyna Wagner
1567 odsłony

7 stycznia 2013 roku w Warszawie jeden z najlepszych na świecie mówców, mistrz wśród ekspertów biznesu sprzedaży bezpośredniej i marketingu sieciowego – Michael Strachowitz, edukował kilkusetosobową grupę menedżerów z Forever Living Products.

ee

Michalel Strachowitz od kilku lat jest członkiem rady programowej „Network Magazynu” oraz ekspertem znajdującym się wśród specjalistów tworzących AKADEMIĘ MLM. Autor kilku bestsellerów, m.in. wydanej w Polsce książki „Trucizna dnia powszedniego. Wrogowie sukcesu”. Jak było na tym szkoleniu? Najlepiej zrobimy oddając głos jego uczestnikom, liderom z Forever Living Products:

Jacek Bartkowiak: – Ostatnie szkolenie, które prowadził Michael Strachowitz dla Forever Living Products odbyło się 7 stycznia br. Tak jak już wielokrotnie wcześniej, Michael dał popis swoich umiejętności trenerskich i aktorskich oraz celności stwierdzeń. Oprócz fenomenalnych treści, które przekazał, jak zwykle bawił nas wyjątkowym poczuciem humoru. Dla mnie najciekawszym zapamiętanym tekstem było zdanie na temat obecnego rynku pracy, które brzmiało:

Dzisiaj największym zagrożeniem dla przyszłości człowieka jest praca na etacie.

Serdecznie polecam szkolenia Michaela każdemu, kto chce się rozwijać i budować dochodowy biznes w branży MLM.

Piotr Wojtyna: – Szkolenie z Michelem było dla mnie kolejnym na przełomie kilku lat. Widać wyraźnie, że Michel dostosowuje szkolenia do zmieniającego się rynku, jak i otaczającej nas rzeczywistości. Jego wstęp można za przeproszeniem „żywcem” wykorzystać w swej codziennej pracy podczas prezentacji biznesowej. Cieszę się, że wyszedłem poza własną strefę komfortu i skupiłem się na najlepszym produkcie jaki mamy w Forever, tzn. planie marketingowym. Strachowitz podał nam dużo materiału, który obrabiam do pracy własnej, ale jedno ze zdań, jedno szczególnie mnie ujęło:

Wyznaczenie celu to nie przyszłość ale dziś, teraźniejszość.

Komu nie polecić szkoleń Michela Strachowitza? Każdemu kto szuka wymówek dlaczego MLM mu nie wychodzi. Po szkoleniu Michela nie masz już wymówek a sukces czeka tuż, tuż.

reklamareklama

Sylwia Ignaszewska: – Najtrudniej jest uświadomić sobie rzeczy oczywiste. Strachowitz uświadamia nam je z ogromnym wdziękiem i niezwykłym poczuciem humoru. Swoboda z jaką prowadził seminarium wynika z olbrzymiej wiedzy i długoletniego doświadczenia. To spotkanie na długo pozostanie mi w pamięci, a jego doskonały wykład pozwolił przypomnieć dawno zapomniane prawdy i zobaczyć je w nowym świetle. Pozwolił uśwaidomić nam jak istotne jest postrzeganie samego siebie i jak ogromy wpływ ma to na nasz biznes. Teraz ogladając sie rano w lustrze częściej mówię:

Cześć Sylwia, dzisiaj będzie kolejny, wspaniały dzień!

Myślę, że Strachowitz zmienił też nieco moje nastawienie do network marketingu, czyli – biznes? Tak! Oczywiście! Ale nie koniecznie z każdym! Strachowitz to klasa sama w sobie i z niecierpliwością oczekuję jego kolejnego seminarium w Polsce!

(Foto: Robert Bekier)

Mogą Cię również zainteresować