Michael Strachowitz w Warszawie!

przez Piotr Hoffmann

W najbliższą niedzielę hotel Marriott wyleci w kosmos. Na zaproszenie firmy European Financial Group i pisma „Network Magazyn” kilkugodzinny wykład zaprezentuje tam sam mistrz sprzedaży bezpośredniej i network marketingu, jeden z najlepszych mówców świata – Michael Strachowitz.

Michael StrachowitzMichael Strachowitz

Chcesz zobaczyć i wysłuchać Michaela Strachowitza na żywo i za darmo? Mówisz i masz. Dzisiaj rozdajemy na to najważniejsze wydarzenie polskiego sektora DS&MLM w 2012 roku, 10 darmowych biletów o wartości 4 000 PLN każdy. Co trzeba zrobić? Jak wiadomo, Michael Strachowitz na całym świecie znany jest ze swoich sumiastych wąsów. Wystarczy, że w komentarzu pod tą publikacją podasz inteligentny, humorystyczny, historyczny, zadziwiający, swój lub zacytowany, publicystyczny tudzież rymowany, krótki bądź przydługawy nawet, tekst na temat wąsów. Prosimy tylko o komentarze kulturalne. Pamiętajcie o tym, że w sieci nikt nikogo nie powinien obrażać.

Spośród wszystkich komentarzy jutro wieczorem wybierzemy 10 naszym zdaniem najlepszych i ich autorzy będą mogli wziąć udział w wykładzie Michaela Strachowitza. Pamiętajcie przede wszystkim o tym, że prelekcja nastąpi już po jutrze, a jej miejscem będzie hotel Marriott w Warszawie. Jeśli zatem ktoś wie, że nie będzie mógł się tam pojawić, niech nie bierze udziału w zabawie. Bo zablokuje udział komuś, kto np. mieszka nieopodal stolicy. Do dzieła!        

Mogą Cię również zainteresować