Międzynarodowa Konwencja STARLIFE w Pradze

przez Katarzyna Tokarz
447 odsłony

Praga, stolica Czeskiej Republiki, przywitała liderów STARLIFE z całej Europy słońcem w sobotę 14 lutego 2015 roku. Wszyscy goście firmy zameldowali się w Top Hotel Praha – Congress Centre, a niektórzy przyjechali już w piątek…

ee

Całe wydarzenie rozpoczęło się o godzinie 15:30 kolacją w formie bankietu, a każdy z gości został przywitany chlebem i kieliszkiem Becherovki (dobra na trawienie) przez pracowników firmy, przywdzianych w czeskie stroje ludowe. Przed wejściem na samą salę umieszczono wielką listę obecności o rozmiarach 10 x 5 m z informacją o numerach stolików. Polska reprezentacja liderów budujących ten biznes przybyła na to wydarzenie w grupie ok. 80 liderów.

Główna część wydarzenia, czyli INTERNATIONLA CONVENTION STARLIFE rozpoczęła się punktualnie o 17:00 pokazem Fire Show. Prowadzący Ondřej Krátoška przedstawił generalnych menedżerów poszczególnych państw i wreszcie pojawił się „szef wszystkich szefów”, mistrz olimpijski w dziesięcioboju – Robert Změlík, który przywitał wszystkich gości i rozpoczął oficjalną galę.

Najpierw mistrz i właściciel korporacji STARLIFE przedstawił uczestnikom plan Vision-Mision czyli wizję rozwoju tej działającej w systemie network marketing firmy na najbliższe lata połączoną z motywacją oraz przedstawił statystyki programu LONGEVITY 65, jednego z najlepszych moim zdaniem w MLM programu dla wszystkich użytkowników STARLIFE – nie tylko dla tych budujących struktury.

Po 20 minutowym przedstawieniu planów rozwoju firmy na scenie wystąpiła Monika Agrebi, bardzo znana, rockowa piosenkarka czeska, miłośniczka i promotorka produktów STARLIFE na terenie Czech. Zaśpiewała nowy, już drugi utwór poświęcony firmie, zatytułowany „NEJÚSPĚŠNĚJŠÍ SPORTOVEC ROKU 2010 – Vítězím. Tę kompozycję, wykonaną przez Monikę Agrebi przy innej okazji, można posłuchać na YouTube w tym miejscu.

Po odśpiewaniu hymnu rozpoczęło się analizowanie roku 2014 pod kątem biznesowym. Podczas całej gali podsumowano wyniki wszystkich państw, gdzie działa firma, w ok. 15 kategoriach, rozpoczynając od kategorii najwyższe PV (zakup osobisty) – tutaj Polska osiągnęła sukces i objęła prowadzenie. Kolejne kategorie to m.in. PGV (obrót grupowy bez liderów), rejestracje, BPGV < 20 000 (obrót całej grupy z liderami), BPGV > 20 000, BPV,  kwalifikacje na wyższe pozycje (od senior do diamond i crystal diamond). Wspaniałe wyniki osiągnęła Wielka Brytania, która dopiero w 2014 roku prężnie rozpoczęła budowanie marki STARLIFE. Ale trzeba zauważyć, że na terenie Wysp biznes ten najefektywniej budują właśnie Polacy.

Po każdej z trzech przerw miały miejsce profesjonalne występy, m.in.  taniec w wykonaniu Michaela Jacksona (oczywiście jego klona), taniec towarzyski w wykonaniu mistrzów Republiki Czeskiej oraz taniec OVOV z wykorzystaniem ubrań kolekcji sportowej STARLIFE. W między czasie odbywała się również loteria fantowa, w której szansa na wygraną była 100%. Podczas całej gali obdarowano nagrodami wielu zwycięzców (ok. 80), w tym rozdano trzy nowe samochody z Programu AUTO 333. Dwa samochody wygrali Polacy! Ale wygrywał każdy los. Po zakończonym losowaniu pozostałe kupony można było wymienić na szczoteczki do zębów z nowej serii Nano GOLD i Nano SILVER.

Po podsumowaniu minionego roku przed hotelem wystrzeliły imponujące sztuczne ognie. I tak jak do świetnego planu bonusowego zatrudniany jest sam David Coperfield, to do efektów pirotechnicznych na pewno przyczynił się czarodziej ze Śródziemmia – Gandalf. Największą atrakcją dla uczestników spotkania była sesja zdjęciowa z właścicielem koncernu Robertem Změlíkiem, który pozował ze zdobytym złotym medalem na olimpiadzie w Barcelonie 1992 roku. Do zdjęcia trzeba było stanąć w bardzo długiej kolejce. Po dwóch godzinach sesji zdjęciowej z Robertem rozpoczęły się tańce przy najlepszych utworach z lat 80 i 90 w wykonaniu czeskiej grupy ROCK SET. Wszyscy bawiliśmy się do samego rana.

Podsumowując, INTERNATIONAL CONWENTION STARLIFE było najwspanialszym wydarzeniem firmowym. Z wielkim rozmachem, mnóstwem atrakcji, wieloma nagrodami oraz wspaniałym menu i muzyką. Następnego dnia o godz. 12:00 większość liderów z całej Europy szykowała się do drogi powrotnej. Przez Pragę przejechało ok. 300 samochodów z logiem STARLIFE z Programu AUTO 333 – Lexsusy, Audi, Peugeoty i Skody. Mamy nowy, 2015 rok i wszyscy liderzy w Polsce już pracujemy na jak najlepsze wyniki i jak największe pieniądze bo w przyszłym roku, w podsumowaniu STARLIFE to nie Węgry ale Polska będzie na pierwszym miejscu!

Autorka tekstu jest liderką w STARLIFE, grupa DIAMOND ROOTS.

Mogą Cię również zainteresować