Mikro odtwarzacz DVD

przez Marek Wyrzychowski
516 odsłony

Francuska marka sprzętu audio-video Muse zaprezentowała urządzenie M-68DM. Jest to mikro odtwarzacz DVD z dwoma bezprzewodowymi kolumnami. Znakiem rozpoznawczym sprzętu jest uchylny, frontowy panel umożliwiający wygodne wkładanie i wyjmowanie płyt.


System audio charakteryzuje się nowoczesnym wyglądem, pasującym do każdego wnętrza. Muse M-68DM posiada dwukolorową, stalowo-czarną obudowę, wykonaną z materiałów dobrej jakości. Za sprawą niewielkich wymiarów oraz nowoczesnego wzornictwa może stanowić oryginalny element wystroju, który komponuje się zarówno z oficjalną przestrzenią biurową, jak i domowym zaciszem. Ciekawym rozwiązaniem jest otwierany panel, za którym kryje się napęd optyczny urządzenia. Na błękitnym ekranie LCD, wbudowanym we frontowy panel, wyświetlane są informacje, takie jak godzina, data, tryb i nazwa utworów oraz wiele innych parametrów muzycznych. Zależnie od upodobań, odtwarzacz oraz kolumny, mogą być przytwierdzone do ściany lub pełnić funkcje urządzenia wolno stojącego.

System audio, dzięki złączu USB, jest kompatybilny z odtwarzaczami MP3 i MP4 oraz przenośnymi dyskami pamięci. Ponadto, urządzenie wyposażono w czytnik kart SD/MMC, gniazdo Aux In, służące do podłączania sprzętu audio, dodatkowych głośników lub subwoofera oraz eurozłącze. M-68DM posiada cyfrowy tuner z syntezą PLL zapamiętujący 30 częstotliwości. System audio odtwarza wszystkie popularne formaty plików, w tym Divx. Funkcjami systemu grającego można sterować za pomocą pilota. Urządzenie posiada składaną antenę wzmacniającą sygnał.

Mogą Cię również zainteresować