Mini laptop Nokii już w przedsprzedaży

przez Tomasz Głowacki
493 odsłony

Nokia uruchomiła zapisy na niedostępne jeszcze w sprzedaży urządzenia. Można zapisać się na zakup laptopa Nokia Booklet 3G oraz telefonu Nokia X6 16 GB. Modele będzie można dostać w swoje ręce już w połowie marca br.

Będzie to nie lada gratka dla miłośników sprzętu komputerowego. Zarówno cena, jak i jakość idą tutaj w parze. Nokię X6 16GB można nabyć za 1599 PLN, z kolei Nokię Booklet 3G w cenie 2999 PLN.


Czym urządzenia te różnią się od innych produktów na rynku? Choćby tym, że na Nokii Booklet 3G można pracować nieprzerwanie nawet 12 godzin. Poza tym, Booklet jest lekkim i bardzo poręcznym mini-laptopem w aluminiowej obudowie. Nokia oferuje użytkownikom szybki dostęp do internetu, w tym także do szerokiej oferty usług Ovi.

10-calowy, szklany ekran przygotowany do wyświetlania obrazu HD oraz wbudowany odbiornik A-GPS z aplikacją OviMaps , w ciągu kilku sekund wskazuje aktualne położenie i umożliwia korzystanie z pełni funkcji map. „Nokia Booklet 3G udostępnia także inne zaawansowane usługi Ovi, takie jak przeglądanie i odtwarzanie milionów utworów ze sklepu Nokia Music Store” – zachwalają producenci.


Muzyczny model Nokia to bardziej urządzenie do rozrywki niż do telefonowania. Jego pamięć wynosząca 16GB pozwala na przechowywanie sporej kolekcji muzyki, zdjęć i filmów. Można je przeglądać na panoramicznym ekranie dotykowym o proporcjach 16:9 i przekątnej 3,2. „Nokię X6 16GB docenią nie tylko miłośnicy muzyki, ale i osoby lubiące być w stałym kontakcie z przyjaciółmi” – zapewnia firma.

Mogą Cię również zainteresować