MLM na Uniwersytecie Gdańskim

przez Katarzyna Skiba

W dniach 5-6 kwietnia 2011 roku po raz pierwszy w historii na Uniwersytecie Gdańskim przy Wydziale Zarządzania w Sopocie odbędzie się konferencja o tematyce MLM pt. „Droga do samodzielności finansowej”.

Foto: Maciej Maciejewski
Foto: Maciej Maciejewski

Konferencja jest współorganizowana przez Koło Naukowe Inwestor, Koło Naukowe Market i „Network Magazyn”. Jednym z organizatorów tego przedsięwzięcia jest również zainicjowany przez „Network Magazyn” Klub Top Liderów MLM, a podczas konferencji reprezentowany będzie przez Natalię Ryńską i Marka Grzelewskiego.

Konferencja ma za zadanie wskazać studentom, jakie są dzisiaj możliwe drogi do osiągnięcia wolności finansowej. Teoria wzorowana na prawej stronie kwadrantu przepływu R. Kiyosakiego przybliży studentom zasady działania marketingu wielopoziomowego, jednak nie tylko. Tematykę MLM zestawiono z przedstawieniem inwestora, jako zawodu. Dzięki takiemu połączeniu uczestnik konferencji będzie w stanie sam określić, jakie jest ryzyko oraz możliwe do osiągnięcia korzyści przy pracy w network marketingu oraz podczas inwestowania.

W czasie pierwszego dnia Natalia Ryńska przedstawi, jaki potencjał drzemie w systemie MLM. Zaprezentuje jego możliwości, które następnie zostaną poparte najlepszym przykładem – jej własnym. Estera Lulek wskaże, jakie cechy powinien posiadać dobry lider, aby łatwiej i efektywniej działać w tym biznesie. Ostatnim reprezentantem bloku MLM będzie Marek Grzelewski, który opowie o przewrotności czyli zmienności, jako jedynej stałej w życiu. Na końcu zawód inwestora w praktyce przedstawi Kamil Gołębiowski, inwestor indywidualny z wieloletnim stażem, który pierwszego dnia wprowadzi uczestników w zagadnienie od strony teoretycznej. Natomiast 6 kwietnia poprowadzi warsztaty, w czasie których zainteresowani będą mogli nauczyć się jak inteligentnie i efektownie oceniać spółki i jednocześnie na tym zarabiać.

Dzięki współpracy, jaką Koło Naukowe Inwestor nawiązało z Klubem Top Liderów MLM, przewiduje się dalsze akcje szerzące ideę wolności finansowej oraz możliwości jej osiągnięcia na przykładzie systemu MLM wśród studentów na Uniwersytecie Gdańskim, przede wszystkim za pomocą organizowanych wykładów i warsztatów.


Mogą Cię również zainteresować