MLM NEWS ROOM: dr Andreas Laabs został nowym dyrektorem generalnym w LR Health & Beauty

przez Maciej Maciejewski
833 odsłony

Poruszająca się w systemie MLM firma LR Health & Beauty Systems poinformowała, że dr Andreas Laabs przejął kilka dni temu w tym projekcie obowiązki dyrektora generalnego i teraz odpowiada za zarządzanie całą Grupą LR. Dobrze znany obserwatorom branży dr Laabs wcześniej był w LR dyrektorem finansowym i operacyjnym.

źródło: Pixabay

Dotychczasowy dyrektor generalny Andreas Friesch zrezygnował ze swojego stanowiska w biznesie LR Health & Beauty Systems. Zrezygnował również ze wszystkich innych stanowisk kierowniczych, pełnionych w całej Grupie LR z powodów – jak wyjaśnia spółka – osobistych. Sam Friesch niechętnie wypowiada się w tym temacie. Nigdzie nie skomentował tego faktu.

– Dziękuję Andreasowi Frieschowi za wspólne sukcesy, jakie odnieśliśmy dla Grupy LR i życzę mu wszystkiego najlepszego w imieniu wszystkich pracowników i partnerów biznesu LR. Z niecierpliwością czekam na nowe zadania, które będą fundamentem rozwoju, nad którym będziemy pracowali z całą kadrą zarządzającą LR. Będziemy kontynuowali dalszą cyfryzację naszych struktur korporacyjnych i rozwijali naszą międzynarodową ekspansję poprzez rozszerzenie działalności w Korei Południowej – powiedział dr Andreas Laabs i dodał:

– Razem stawiamy czoła wyzwaniom obecnego otoczenia rynkowego. W szczególności mamy do czynienia z nieprzewidywalnym obecnie rozwojem sytuacji makroekonomicznej w związku z konfliktem z Rosją, ogólną presją na łańcuchy dostaw i handel światowy oraz wynikającym z tego ograniczeniem konsumpcji prywatnej. Niemniej jednak jesteśmy pewni, że będziemy w stanie kontynuować pomyślny kurs Grupy LR w dłuższej perspektywie.

Mogą Cię również zainteresować