David essex fødselsdato saken dating nettsteder Rocco og russen video sexy noveller Elin tvedt naken hvordan finne ip adresse San franciscos doktor daterer Topp 100 Usa Dating Nettsteder

MLM BUSINESS AWARDS. Wyróżnienia jakich nie było!

przez Adam Ostrowski

Dlaczego? To pytanie postawiliśmy sobie na samym początku: po co tworzyć taką nagrodę, takie wyróżnienie? Przecież każda firma MLM ma swój system wyróżnień i nagród. Dodatkowo istnieje PNSA – konkurs, który jako redakcja aktywnie wspieramy…

Statuetki nagrody w konkursie MBAStatuetki nagrody w konkursie MBA

Po co więc tworzyć kolejne wyróżnienia – MLM BUSINESS AWARDS? Analizując to wszystko uznaliśmy, że wciąż nie ma na naszym rynku wyróżnień konkretnie dla naszej branży. Nie ma nagrody, którą warto, a nawet trzeba, wyróżniać wybitnych liderów i wybitne firmy za to, że dla całej branży robią wspaniałe i pożyteczne rzeczy. Uznaliśmy, że konieczne jest wyróżnienie, które pozwoli wskazywać i nagradzać wyjątkowe jednostki. Takie osoby i takie firmy, które swoimi zasadami profesjonalizują branżę i sprawiają, że zyskuje na tym cały network marketing w Polsce i na świecie.

Dlatego właśnie inicjujemy MLM BUSINESS AWARDS. Pierwsze w historii wyróżnienia dla najlepszych liderów i najlepszych firm w branży MLM. Prestiżową nagrodę, której posiadanie będzie synonimem sukcesu, szacunku oraz uznania.

Jak?

Wiedzieliśmy DLACZEGO. Ale pojawiło się kolejne pytanie: JAK? Jak przeprowadzić ten konkurs, żeby:

  • nie miał on charakteru komercyjnego, jak np. w przypadku PNSA, gdzie każdy kandydat wpłaca wpisowe;
  • wynik mógł być oceniony obiektywnie poprzez niezależną kapitułę sędziowską;
  • uwzględnić opinie uczestników branży – ich zdanie i uwagi.

Nagroda, która ma być tak prestiżowym wyróżnieniem, winna uwzględniać każdy z tych elementów oraz wiele innych drobniejszych, ale równie istotnych. W taki oto sposób opracowaliśmy metodologię, która pozwoli nam to osiągnąć. Wszystko musi być udokumentowane, sprawdzalne i faktyczne. Przecież to biznes a w biznesie liczą się tylko FAKTY.

Co?

Co zatem trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie MLM BUSINESS AWARDS odnieść sukces i profesjonalnie budować sobie tym sposobem markę i wizerunek? Konkurs składa się z dwóch etapów.

ETAP I

Etap I startuje 15 września 2014 roku. Od tego momentu na stronie www.networkio.eu dostępna będzie zakładka MLM BUSINESS AWARDS. W tym miejscu, każdy aktywny użytkownik naszego portalu społecznościowego będzie mógł zgłosić kandydaturę do nagrody w 6 kategoriach lub oddać głos na zgłoszonego już przez innych internautów kandydata. Oto kategorie konkursu:

  • TOP LIDER MLM 2014

Tutaj przede wszystkim liczą się wyniki, pieniądze i charyzma. Jest to nagroda dla lidera, który w 2014 roku uzyskiwał ponadprzeciętne wyniki w zakresie budowy struktur biznesowych oraz osiąganych rezultatów (wygenerowany przez jego strukturę obrót, wynikający z tego zarobek itp.)

  • TOP LIDER MLM – DEBIUT 2014

Jest to nagroda dla lidera, który swoją biznesową działalność w danej firmie rozpoczął w 2014 roku i osiągnął w tym krótkim czasie ponadprzeciętne efekty w zakresie budowania struktur oraz wyników przez te struktury osiągane.

  • TOP LIDER MLM – CAŁOKSZTAŁ 2014

Jest to nagroda dla lidera, który poprzez całokształt swojej współpracy z jedną firmą marketingu sieciowego uzyskiwał ponadprzeciętne wyniki w zakresie budowy struktur biznesowych oraz osiąganych rezultatów (wygenerowany przez jego strukturę obrót, wynikający z tego zarobek itp.)

  • TOP FIRMA MLM 2014

Jest to nagroda dla firmy z branży MLM, która w 2014 roku uzyskała ponadprzeciętne efekty sprzedażowe. Brane tu będą pod uwagę takie elementy, jak: przyrost sprzedaży w porównaniu do poprzedniego roku, wzrost struktur dystrybucyjnych w porównaniu do poprzedniego roku, wysokość wypłaconych prowizji itp.

  • TOP FIRMA MLM – DEBIUT 2014

Jest to nagroda dla firmy, która swoją działalność w branży MLM rozpoczęła w 2014 roku i już na początku osiągnęła spektakularne i ponadprzeciętne wyniki. Brane tu będą pod uwagę takie elementy, jak: przyrost sprzedaży, wzrost struktur dystrybucyjnych, wysokość wypłaconych prowizji itp. w porównaniu do innych firm, które wystartowały w 2014 roku.

  • TOP TEAM MLM 2014

Jest to nagroda dla najbardziej wyróżniającego się zespołu w branży MLM. Brane są pod uwagę projekty realizowane przez dany zespół, wyniki finansowe jakie osiągają jego członkowie itp.

I Etap, czyli zgłaszanie kandydatów i oddawanie na nich głosów, zakończy się 10 października 2014 roku. Sześciu najlepszych kandydatów przechodzi do Etapu II.

ETAP II

W Etapie II kapituła sędziowska konkursu pod przewodnictwem dr Aliny Vogelgesang, rektor Gliwickiej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości, będzie oceniała poszczególne kandydatury i na podstawie przedłożonych prezentacji, materiałów i dokumentów, wytypuje zwycięzców w poszczególnych kategoriach. II Etap, czyli ocena poszczególnych kandydatów, zakończy się 30 listopada 2014 roku

Na podstawie prac kapituły sędziowskiej wytypowani zostaną zwycięzcy poszczególnych kategorii. Oficjalne ogłoszenie wyników i wręczenie nagród nastąpi podczas Europejskiego Forum Biznesu Alternatywnego 2015 już 31 stycznia 2015 roku w Hotelu Gromada w Warszawie!

To właśnie tam poznamy pierwszych zwycięzców prestiżowego i elitarnego konkursu, jakim dla naszej branży staje się MLM BUSINESS AWARDS!

Mogą Cię również zainteresować