MLM MEDIA CAR 4. Golden Drop

przez Piotr Hoffmann
2460 odsłony

Co jest potrzebne do zainicjowania porządnej firmy MLM? Skąd wszystko wziąć? Jak to zrobić? O tym w MLM MEDIA CAR rozmawiamy z Łukaszem Piaskowskim – właścicielem polskiej marki Golden Drop.

MLM MEDIA CAR to projekt zainicjowany przez „Network Magazyn” – jedyne w Polsce, niezależne pismo o branży sprzedaż bezpośrednia i marketing sieciowy oraz jego komórkę edukacyjną AKADEMIA MLM. Ambasadorem Projektu jest firma European Financial Group Sp. z o.o. W czwartym odcinku MLM MEDIA CAR Maciej Maciejewski, redaktor naczelny „Network Magazynu" rozmawia z Łukaszem Piaskowskim – właścicielem marki Golden Drop. To wywiad o tym, jak zainicjować firmę działającą w oparciu o system MLM:

Należy podkreślić, że rozmowa nagrywana była w czerwcu 2012 roku, więc kiedy w wywiadzie pojawiają się daty, liczby i kwoty, trzeba wziąć pod uwagę różnicę czasu. Dzisiaj, jak potwierdził nam Łukasz Piaskowski, wszystkie dane są większe i mocniejsze. Ambasadorem Projektu AKADEMIA MLM i MLM MEDIA CAR jest firma European Financial Group Sp. z o.o. (EFG).

Mogą Cię również zainteresować