Młody Gepard network marketingu nie próżnuje

przez Maciej Maciejewski

Pisaliśmy o nim kilka razy. Zafrapował nas swoim wiekiem, konsekwencją w dążeniu do celu, wytrzymałością zakrawającą o fanatyzm, ale przede wszystkim tym, że chłopak najzwyczajniej w świecie jest po prostu dobrym obserwatorem rzeczywistości. On widzi, co go otacza i jakie perspektywy daje mu stan naszego kraju. Nie chce tego. Dlatego wziął swój los we własne ręce…

Michał Alczyszyn. Mały, wielki facet. Jak Wołodyjowski u Sienkiewicza. Nigdy nie zgodził się z tym, co chcieli aby osiągnął jego rodzice, nigdy nie przyjął oferty dawanej obecnie młodym ludziom przez państwo – bo to i śmiech na sali – nie interesuje go również ogólnoświatowy trend konformistyczny, który mówi, że sukces tkwi w doborowym wykształceniu, świetnej pozycji na etacie i szybkiej jeździe bez trzymanki do 67 lat życia. Michał jak gepard stąpający wieczorem po sawannie ma swoje ścieżki, kierunki i zainteresowania. Na ile okażą się one trafne? Zobaczymy. Na razie idzie w dobrym kierunku. Nie dawno zaczął edukować o biznesie swoich równolatków:

„Dnia 01 lutego 2013 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Opocznie odbył się wykład w ramach ogólnopolskiego programu motywującego młodzież do działania, pod hasłem „I Ty odnieś sukces”, który poprowadził najmłodszy na świecie menadżer branży MLM, 18-letni Michał Alczyszyn. Podczas spotkania, 400-osobowa publiczność, dowiedziała się, jak funkcjonuje multi level marketing, co decyduje o efektywnym rozwoju osobistym oraz jak odpowiednio pokierować swoim życiem, aby już w tak młodym wieku osiągać niesamowite sukcesy.”

Cały reportaż w tym miejscu: „Spotkanie z Michałem Alczyszynem – najmłodszym menedżerem branży MLM”.

Mogą Cię również zainteresować