Moc Przedsiębiorczości w wykonaniu firmy Spatium DG

przez Maciej Maciejewski

W minioną sobotę byliśmy z naszym reporterskim zoomem w krakowskim hotelu Park Inn by Raddison, gdzie odbyła się konferencja edukacyjna „Moc Przedsiębiorczości”. Te cykliczne spotkania organizuje działająca w systemie sprzedaży bezpośredniej opartym o franczyzę, polska firma szkoleniowa o nazwie Spatium Development Group.

ee

Spatium Development Group to młode, polskie przedsięwzięcie biznesowe, które w ramach systemu nazywanego marketing rekomendacyjny zajmuje się szeroko rozumianą edukacją. Firma organizuje cykl szkoleń pod wspólną nazwą „Moc Przedsiębiorczości”, a od niedawna również panel skierowany typowo do płci pięknej – „Skrzydła Kobiety”.  

W ramach organizacji szkoleń, które w tym przedsięwzięciu stanowią bazę produktową, Spatium DG nawiązała stałą współpracę ze znanymi w kraju specjalistami. Do tej ekipy należą już m.in.: Aleksander Sienkiewicz, Fryderyk Karzełek, Piotr Karkoszka, Piotr Cielecki, Piotr Majkusiak, Justyna Liber, Nikodem Zegzda, Maciej Jutrzenka i Karolina Krzywicka-Szpor.

Jeśli chodzi o poruszane na szkoleniach Spatium DG tematy i zagadnienia, firma zdecydowała się główny nacisk kłaść na: budowanie marki osobistej, cele i motywacja, dynamika sukcesu, pewność siebie i asertywność, mistrzowskie przywództwo, moje bogactwo, inteligencja finansowa, marketing internetowy, sprzedaż doskonała, projekty dla firm i wystąpienia publiczne.

Komentarz Eweliny Siatkiewicz, inicjatorki szkolenia „Skrzydła Kobiety”: – To wyjątkowy projekt dla pań, pokazujący i uczący, że można być kobietą kompletną i spełnioną zarówno zawodowo, rodzinnie jak i życiowo. Od 8-śmiu lat pracuję z kobietami i pomagam im rozwijać swoje biznesy w branży kosmetyczno-szkoleniowej. Sama prowadzę trzy firmy i każda jest wyłącznie dla kobiet. Tylko w tym roku kobiety, z którymi współpracuję, przeszkoliły ponad 1200 osób. Znam i uwielbiam kobiety oraz wiem, jak ciężko jest poruszać się w biznesie, jak wiele odwagi trzeba, żeby odnieść sukces – aby stać się niezależną i jak wiele z nas potrzebuje wsparcia, by uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Moją misją jest pomagać właśnie w tym, aby Polki były bardziej spełnione i niezależne, dlatego „Skrzydła Kobiety” to projekt, o którym marzyłam.

Celem tego eventu jest dodanie skrzydeł każdej kobiecie, która zrobi w końcu prezent dla samej siebie i weźmie udział w tym wydarzeniu. To pierwszy krok do zmiany – siebie i swojego wnętrza. Pierwsza edycja przerosła moje oczekiwania… Ponad 130 osób na sali, 15 partnerów z fantastycznymi stoiskami, 4 wyjątkowe prelekcje, upominki o wartości ponad 500 złotych czy ok. 50 nagród w loterii. W tym diament, złote i srebrne monety czy designerska biżuteria! Były łzy wzruszenia, uśmiechy, podziękowania, ale też niesamowita energia, którą czuć było na całej sali. Każda ankieta wypełniona po wydarzeniu była pełna samych pochlebnych opinii. Był wykład o kobietach i winie wraz z degustacją, którą prowadziła Joanna Sikorska z „Przyjaciół na Winie”. Był pokaz tańca brzucha.

Ale przede wszystkim był ogrom wiedzy i ćwiczeń, które sprawiły, że każda kobieta wyszła z pełnym sercem. 4 prelegentów – Justyna Liber, Agnieszka Menet, Piotr Karkoszka i ja – którzy pokazali jak odnaleźć swoją drogę i czym się kierować przy jej wyborze. Kolejna edycja już 27 września br. w ekskluzywnym salonie marki Jaguar w Krakowie, gdzie odbędzie się towarzysząca wydarzeniu wystawa prac malarskich „Przestrzeń” autorstwa Magdaleny Chmielińskiej. Podczas prelekcji skupimy się na „Celach i motywacji” o czym opowiem ja oraz Piotr Karkoszka ze Spatium. Nie zabraknie też gościa specjalnego, ale kim będzie to na razie niespodzianka. Planujemy też edycję tego szkolenia w listopadzie oraz kolejne w innych miastach Polski. Zachęcam do udziału. Jestem pewna, że to najlepsza opcja spędzenia jesiennego wieczoru. Pozdrawiam ciepło.

Mogą Cię również zainteresować